“Türk’ün mührünün vurulduğu belediyelerin artması için çalışacağız”

“Türk’ün mührünün vurulduğu belediyelerin artması için çalışacağız”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP’nin kent genelinde 18 Belediye Başkanı olduğunu bu sayıyı 36’ya çıkarmayı hedeflediklerini söyledi. Taytak, “MHP olarak kaybettiğimiz büyükşehirleri geri alacağız. Üretken belediyeciliğin ve en önemlisi Türk’ün mührünün vurulduğu belediyelerin artmasını istiyorsak, önümüzdeki bu süreçte çok çalışacağız” dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar teşkilatının Ankara ziyaretinde yerel seçim sürecini değerlendirdi.

MHP AFYON TEŞKİLATINI ETİMESGUT’TA DEMİREL AĞIRLADI

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci öncülüğündeki Afyonkarahisar MHP teşkilatı, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin başkanlığında yapılan TBMM Grup Toplantısına katıldıktan sonra MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak ile birlikte Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’in, misafiri oldular. Ahmet Kahveci ve beraberindekiler; Enver Demirel, tarafından yaptırılan Türk Tarihi Müzesi’ni ziyaret ettiler.

“SAYIN VEKİLİMİZ HER İLDE İHTİYAÇ HİSSEDİLEN BİR VEKİLDİR”

Türk Tarihi Müzesi’nde bulunan kongre merkezinde MHP Afyonkarahisar teşkilatını ağırlayan birlikte Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Demirel, “Sayın vekilimiz gerçekten her İl’e ihtiyaç hissedilen bir vekildir. Allah yolunu açık etsin. Çalışmalarında da başarılar diliyorum. Sayın genel başkanımız tarafından hizmete açılan Türk tarih müzesindeyiz. Bu mekân Türkiye’de ve Dünya’da ilktir. Bu mekân sadece bir müze değil, aynı zamanda yine sayın genel başkanımızın ifadesiyle, bir üniversite niteliğindedir.” dedi.

“TÜRKÜN MÜHRÜNÜN VURULDUĞU BELEDİYELERİ ARTTIRMALIYIZ”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Türkiye’nin Yeni Yüzyılı ile ilgili genel başkanımızın gruptaki konuşmalarına canlı bir şekilde şahit oldunuz. Gruptan hemen sonra il yönetimimizin yaptırmış olduğu bundan sonraki yüzyılın Tük ve Türk Milleti Yüzyıl’ı olduğuyla ilgili genel başkanımızın ifadesini çok güzel bir şekilde arkadaşlarımız hazırlamışlardı, sayın genel başkanımıza takdim ettik. Çok beğendi. Şimdi de Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel tarafından yapılan Türk Tarihi Müzesi’ndeyiz. MHP aldığı oylarla ölçülen bir siyasi parti değildir, bir dava partisidir. Nihayetinde 5 bine yakın şehit vermiştir, binlerce gazimiz ve mağdurumuz vardır. Onun için bana sorsalar Afyonkarahisar’da Ülkücü Şehit Alparslan Gümüş’mü milletvekili olsun, sen mi? Binlerce defa Alparslan Gümüş derdim. Sultandağ’lı Yahya kardeşimizi sorsalardı, onu derdim. Biz onların gururları ile yaşıyoruz. Ölmez bu dava diyen ve bu dava Allah yoludur diyen yiğitlerin sayesinden bu gururu yaşıyoruz. Afyonkarahisar’da 18 tane Belediye Başkanımız var. Bu sayıyı 36’ya çıkartacağız. Kaybettiğimiz büyükşehirleri geri alacağız. Yeni şehirlerimizi alacağız. Üretken belediyeciliğin ve en önemlisi Türkün mührünün vurulduğu belediyelerin artmasını istiyorsak, önümüzdeki bu süreçte çok çalışacağız.” diye konuştu.

“AFYON MHP’YE SAYIN DEMİREL GİBİ BİR BELEDİYE BAŞKANI NASİP OLSUN”

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle bizi Türk Tarihi Müzesi’nde misafir ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Sayın Enver başkanım sizinle çok gurur duyduk. Çünkü Milliyetçi, ülkücü fikriyata sahip bir Belediye Başkanının nasıl olduğunu tüm Türkiye’ye tanıtmışsınız Allah sizden razı olsun. Büyükşehir Belediye Başkanlarını bize hizmet ediyorlar diye kandırmışlar galiba, hiçbir Büyükşehir Belediye Başkanı sizin kadar hizmet etmemiştir. Sizin gibi hizmet edecek bir belediye başkanı da inşallah Afyon Milliyetçi Hareket Partisi belediye başkanı olarak bize nasip etsin diyorum. Tekrar hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM