VİZYON PROJELER HAYATA GEÇİRİLDİ

VİZYON PROJELER HAYATA GEÇİRİLDİ

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, mahalle muhtarlarına yatırımları yerinde anlattı.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, hayata geçilen projelerin tanıtılması ve belediye hizmetleriyle ilgili vatandaşların bilgilendirilmesi amacıyla yatırım tanıtım etkinliklerine devam ediyor. Milletvekilleriyle başlayan geziler, AK Parti Teşkilatı, Belediye Meclis Üyelerinin ardından son olarak mahalle muhtarlarına anlatıldı.

Başkan Mehmet Zeybek, hizmete sunulan ve inşaatı devam eden bazı vizyon projeleri mahalle muhtarları ile birlikte inceledi. Gezi programı, Millet Kütüphanesi ve Nikâh Salonu Projesi ile başladı. Muhtarlar yanı sıra Başkan Yardımcısı Benol Kaplan ve daire müdürlerinin de katılımıyla gerçekleştirilen gezide 15 farklı noktada biten ve devam eden çalışmalar yerinde anlatıldı.

PROJELERİ YERİNDE İNCELEDİLER

Millet Kütüphanesi ile başlayan inceleme; Nikâh Salonu (AKM), Ambaryolu alt ve üst yapı çalışmaları, kavşak çalışması, Engelsiz Gastronomi Mutfağı ve Terapi Merkezi, Necmettin Erbakan Spor Salonu, Halk Ekmek Fabrikası, Garnizon Millet Bahçesi, Teleferik, Gastronomi Sokağı, Yoncaaltı Çarşı ve Otopark, M. Muharrem Kasapoğlu Olimpik Yüzme Havuzu, Teknolojik Sera, Saraydüzü Kamp Merkezi ve Atlı Spor Tesisleriyle son buldu.

VİZYON PROJELER HAYATA GEÇİRİLDİ

Başkan Zeybek, muhtarlara yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Afyonkarahisar için büyük gayret sarf ediyor, hizmet ediyoruz. Şehrimizi geleceğe taşıdığımız bu süreçte çok sayıda vizyon projeyi hayata geçirdik. İnşaat çalışmaları devam eden projelerimiz de var. Kentin her noktasına çalışıyoruz. Seçim vaadimiz 37 proje hayat geçti. Vaat etmediklerimiz ile birlikte 74 büyük projeyi şehrimize kazandırdık. Omuz omuza çalıştığımız muhtarlarımız ile belli başlı yatırımları inceleyelim istedik. Muhtarlarımızın birçoğu yapılanları ilk defa gördüklerini ifade ettiler. Muhtarlarımızla birlikte el birliği gönül birliği yaparak Afyonumuzu güzelleştirmeye devam edeceğiz. Taleplerini her zaman yerine getirmeye gayret sarf ediyoruz. Vatandaşlarımız ile aramızdaki köprü vazifesindeler. Tüm muhtarlarımıza davetimize icabet ettikleri için de teşekkür ediyorum. Afyon’u seviyoruz, hemşehrilerimizi seviyoruz. Bu güzel şehre ne yapsak azdır. Yatırımlarımız hayırlı uğurlu olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM