“Tarih CHP’nin Arka Bahçesinde Kimlerle Demlendiğini Not Düşecek”

“Tarih CHP’nin Arka Bahçesinde Kimlerle Demlendiğini Not Düşecek”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, ana muhalefet partisi CHP’yi sert bir dille eleştirdi. Yurdunuseven, “Geride bıraktığımız 2023 yılı; genel ve yerel seçimlerde CHP’nin arka bahçesinde kimlerle demlendiğini tarihe not olarak düşecektir” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, 2023 yılını değerlendirdi.

“AFYON İNSANI ANADOLU İNSANININ RUHUNU YAŞATIYOR”

Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar’ın bir evladı olarak 2023 yılında ikinci kez hemşehrilerilerinin gösterdiği teveccühle memleketin hizmetkârı olmak için yola çıktığını vurguladı. Yurdunuseven, “Geride bıraktığımız yılda ülkemiz asrın felaketi olarak nitelendirilen 11 ilimizi etkileyen bir deprem ile karşılaştı. Depremde birçok canlarımızı enkaz altında yitirirken geride kalan depremzede vatandaşlarımızın yaralarını sarmak adına devlet-millet elele verdik. Türk milleti dünyaya adeta yardımlaşma ve dayanışmanın bir örneğini göstererek seferber oldu. Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızı bu noktada takdir ediyor, Anadolu insanının ruhunu yaşattığı için teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

“GAZZE’DE MÜSLÜMAN SOYKIRIMINI HAYKIRAN TEK LİDER ERDOĞAN”

Genel seçimleri değerlendiren Yurdunuseven, şunları kaydetti:

“Deprem felaketinin hemen ardından gerçekleştirilen genel seçimlerde Cumhurbaşkanımız Sayım Recep Tayyip Erdoğan kurulan onca kirli ittifaklara rağmen sadece ülkemizin değil tüm mazlum coğrafyanın bir umudu olarak tekrar milletinden aldığı güçle Türkiye Yüzyılının inşasına hamzet olmuştur. Filistin’de yaşanan insanlık dramı bir kez daha göstermiştir ki Müslümanlara karşı uygulanan soykırıma hiç bir hesap gütmeden sesini hür bir şekilde haykıran tek lider Recep Tayyip Erdoğan’dır. Genel seçimlerin ardından neydi belirsiz üst akıl tarafından kurulan masanın ortakları kavgaya tutuşurken Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bizler ülkemizde, şehrimizde, ilçelerimizde, beldelerimizde, mahalle ve köylerimizde her bir vatandaşımızın bugüne kadar olduğu gibi ikinci yüzyıldada derdiyle dertlenmeye, hizmetin en iyisiyle buluşturmaya devam ediyoruz.”

“CHP VATAN HAİNLERİYLE İŞ TUTTUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ”

Milletvekili Yurdunuseven, sözlerini şöyle tamamladı:

“Yılın son günlerinde hain terör örgütü PKK tarafından düzenlenen alçak saldırıda 12 kahraman askerimiz şehit olmuş, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz sınır içinde ve sınır dışında düzenlediği operasyonlarla şehitlerimizin kanını yerde bırakmayarak sözde sorumlularıda dâhil onlarca teröristi etkisiz hale getirmiştir. Son yaşanan terör eylemi ise CHP’nin vatan evlatlarının yanında değil vatan hainleri ile iş tuttuğunu bir kez daha göstermiştir. Geride bıraktığımız 2023 yılı; hem genel seçimlerde hemde yerel seçim arifesinde CHP’nin arka bahçesinde kimlerle demlendiğini tarihe not olarak düşecektir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM