“Son Terörist Geberene Kadar Mücadele Edeceğiz”

“Son Terörist Geberene Kadar Mücadele Edeceğiz”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Türkiye’nin milli birlik ve Allah’ın izniyle terör belasından kurtulacağını belirtti. Taytak, “Güney sınırlarımızda oluşturmak istenen terör devletine, hangi şartla olursa olsun asla müsaade etmeyeceğiz. Son terörist geberene kadar mücadele edeceğiz”dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yaptığı açıklamada terörü lanetledi.

“TERÖR DEVLETİNE ASLA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”

Milletvekili Mehmet Taytak, Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 9 askerimizin acı haberlerinin hem ailelerini hem de tüm Türkiye’nin yüreğini yaktığını belirtti. Taytak, “Dokuz evlat, 9 kardeş, 9 canımızı daha toprağa verdik. Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar diliyorum. Çatışmada yaralanan Sandıklı ilçemiz Çiğiltepe Köyü nüfusuna kayıtlı Piyade Uzman Onbaşı Kadir Yavuz’a ve diğer yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Milli birlik ve beraberlik içerisinde milletçe Allah’ın izniyle bu terör belasından kurtulacağız. Emperyalizmin maşası hain terör örgütü PKK’nın güney sınırlarımızda oluşturmak istediği terör devletine, hangi şartla olursa olsun asla müsaade etmeyeceğiz. Terörle sadece dağda değil, terörü destekleyen tüm unsurlarla mücadele ederek bitirebiliriz.” dedi.

“TERÖR PROPAGANDASI MİLLETE ANALİZ DİYE YUTTURULUYOR”

Milletvekili Taytak, sözlerini şöyle tamamladı: “Terör örgütü PKK’nın tezlerini ve çağrılarının özellikler terör eylemlerinden sonra topluma, sosyal medyada servis edilmesinin ‘Bizim oralarda ne işimiz var?’ ‘40 yıldır böyle bitmeli’ gibi sözlerin terör örgütü propagandası olduğunu ve örgüt propagandalarının millete analiz diye yutturulmaya çalışıldığını da görüyoruz. Son terörist geberene, terör destekçisi yazarlar, sanatçılar, siyasetçiler, sivil toplum kuruluşları bu ülkede nefes alamaz hale gelene kadar mücadelemiz sürecektir. Yüreklerimize ateş düşüren canilerin barındığı, sığındığı, saklandığı, eğitildiği her yer yok edilecektir. Türk milletinin sabrı bölücü terör örgütlerine, terörün siyasi koluna kalmamıştır. Kahrolsun terörist PKK, kahrolsun bunlara destek veren alçaklara.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
mehmet taytak terör

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM