Köksal’dan Kışlacık’a Fabrika Ve Doğalgaz Sözü

Köksal’dan Kışlacık’a Fabrika Ve Doğalgaz Sözü

CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Uydukent pazar yerini ve Kışlacık Mahallesi’ni ziyaret etti. Köksal, göreve geldiğinde Kışlacık’ta içme suyu fabrikası kurarak bölgenin istihdamına katkı sağlayacaklarını ifade ederken ayrıca Kışlacık’a doğalgaz sözü de verdi

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, bugüne kadar Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) Milletvekili olarak verdiği mücadeleye bundan sonra Afyonkarahisar Belediye Başkanı olarak devam etmek istediğini söyledi.

“AFYONKARAHİSAR DEĞİŞİMDEN YANA”

Uydukent pazar yerinde esnafla bir araya gelerek istek ve talepleri dinleyen Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal, “Afyonkarahisarlı hemşehrilerimin coşkulu karşılamaları girdiğim her ortamda beni çok mutlu ediyor. Güzel şehrimizin geleceği için çıktığım bu yolda yalnız olmadığımı hissetmek bana güç kuvvet veriyor. Hemşehrilerimle kucaklaşmak, onlarla hasbihal etmek, bana inanıp güvendiklerini görmek bana azim veriyor. Değişimden yana olduklarını söyleyen hemşehrilerimin kurduğu hayalleri gerçeğe dönüştürmek için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.” şeklinde konuştu.

“KIŞIN ISINMAYAN EV, DOYMAYAN KARIN, ÜŞÜYEN ÇOCUK KALMAYACAK”

Köksal, “attığımız her adımın hesabını vereceğiz” diyerek şeffaf bir belediyecilik yapacaklarını belirterek açıklamasına şöyle devam etti:

“Belediyecilikten anlamayan, ehil olmayan yönetimler esnafımızı da vatandaşlarımızı da çok yıpratmış. Biz onların yoluna koyulan taşları tek tek toplayacağız. Bu şehir esnafıyla kalkınacak. Kışın ısınmayan ev, doymayan karın, üşüyen çocuk kalmayacak. Sosyal belediyecilik neymiş göstereceğiz. Attığımız her adımın hesabını vereceğiz. Ben hemşehrilerimin vekaletini alıp Meclise girdiğimde bunun sorumluluğunu bir an bile unutmadım. Belediye Başkanı seçildiğimde de böyle olacak.”

Köksal’dan Kışlacık’a Fabrika Ve Doğalgaz Sözü

“GERÇEKLEŞTİRİLEMEYEN VAATLERDEN BIKTIK”

Kışlacık Mahallesi’ni ziyaret eden Burcu Köksal, bölge halkına fabrika ve doğalgaz sözü vererek, “Kışlacık’ta kuracağımız içme suyu fabrikasıyla hem Kışlacıklı hemşehrilerimiz hem de ilimiz kalkınacak. Ayrıca Kışlacık’ta yaşayan hemşerilerimizi sobadan kömürden kurtarıp doğalgaza kavuşturacağız. Özümüz sözümüz bir. Gerçekleştirilemeyen vaatlerden bıktık artık. Verdiğimiz vaatleri hayata geçirmek için hemşehrilerimizin bana verdiği güç yeterli. En büyük kaynağım hemşehrilerimin bana olan inancı ve güvenidir.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
burcu köksal CHP

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM