“Bu Şehri Oldu Bittiyle Yönetmeyeceğiz”

“Bu Şehri Oldu Bittiyle Yönetmeyeceğiz”

CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, 1. Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Esnafın pastalı sürpriziyle karşılaşan Köksal, “Hemşehrilerimin bu sıcak yaklaşımı doğru yolda olduğumu gösteriyor. Oldu bittiyle bu şehri yönetmeyeceğiz. Afyonkarahisar’ımızın gönlü güzel, kalbi temiz insanları hak ettikleri gibi bir yaşam sürmeliler” dedi

 

CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, yerel seçim çalışmaları kapsamında beraberinde CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, İl Kadın Kolları Başkanı Emsal Gedikkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 1. Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.

“ESNAFIN RIZASINI ALMADAN KARAR VERMEYECEĞİZ”

Esnafın kent ekonomisinin temel taşı olduğunu söyleyen Köksal, “Esnafımıza söz veriyorum sanayide esnaflık yapan kardeşlerim hak ettikleri hizmeti alacaklar. Sanayi sitesi ile ilgili bir karar alınacaksa onlara sormadan, görüşlerini ve rızalarını almadan olmayacak. Oldu bittiyle bu şehri yönetmeyeceğiz. İhtiyaçlara yönelik çözümler üreteceğiz.” ifadelerini kullandı.

ESNAFTAN PASTALI SÜRPRİZ

Ziyaretleri sırasında dükkanına girdiği bir esnafın pastalı sürpriziyle karşılaşan Köksal, kendisine teveccüh gösteren herkese teşekkür ederek, “Hemşehrilerimin bu sıcak yaklaşımı doğru yolda olduğumu gösteriyor. Ben tutamayacağım sözler vermiyorum. Senelerdir oturdukları koltukların hakkını veremeyenlerden bıktık artık. Afyonkarahisar’ımızın gönlü güzel, kalbi temiz insanları hak ettikleri gibi bir yaşam sürmeliler. Beni bu gün ‘Burcu Başkan Hayırlı Olsun’ yazılı pasta ile karşılayan esnaflarımıza düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
burcu köksal CHP

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM