“Pazarcı Esnafının Taleplerini İvedilikle Yerine Getireceğim”

“Pazarcı Esnafının Taleplerini İvedilikle Yerine Getireceğim”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay,  Afyonkarahisar’ın helal rızık peşinde koşan her bir ferdinin AK Parti için çok kıymetli olduğunu kaydetti. Uluçay, “Başkan olduğumda pazarcı esnafının taleplerini ivedilikle yerine getireceğim” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Fuar Alanında pazar esnafını ziyaret etti. Ziyarette; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, İl Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, İl Genel Meclis Üyesi Ali Karkı ve teşkilat mensupları hazır bulundu.

“PAZARCI ESNAFIMIZ TİCARİ VE KÜLTÜREL HAYATININ PARÇASI”

Pazarcı esnafı ile istişarelerde bulunarak, esnafın taleplerini not alan Belediye Başkan Adayı Uluçay pazarcı esnafının ve pazarların şehrin ticari ve kültürel hayatının önemli bir parçası olduğunu söyleyerek, “Pazarlarımız kültürümüzün olmazsa olmazlarıdır. Afyonkarahisar’ımızın helal rızık peşinde koşan her bir ferdi bizim için çok kıymetlidir. Pazarcı esnaflarımızın taleplerini dinleyerek notlarımızı aldık. Belediye başkanlığımız döneminde yapacağımız ilk işlerimizden birisi pazarcı esnaflarımızın taleplerini ivedilikle yerine getirmek olacak inşallah.” dedi.

 “TOPLUMUMUZUN HER KESİMİNE HİZMET ETMEYİ GÖREV BİLDİK”

AK Parti’nin kurulduğu günden bugüne kadar yerel kalkınmayı hiçbir zaman sadece ekonomik ve teknik bir mesele olarak görmediğini kaydeden Uluçay, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bizler tüm görüşlerin ele alındığı toplumsal ve kültürel değerleri içeren sosyal politikaları hayata geçirdik. Güçlü sosyal belediyecilik tecrübemizle toplumumuzun her kesimine hizmet etmeyi görev bildik, bilmeye devam edeceğiz. Samimi ve içten karşılamaları için tüm esnaflarımıza çok teşekkür ederim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM