Milletvekili Taytak’tan Kayıhan Halkına Çifte Müjde

Milletvekili Taytak’tan Kayıhan Halkına Çifte Müjde

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kayıhan halkına doğalgaz ile birlikte taşıma ücretinde büyük bir indirim müjdesi verdi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nca İhsaniye İlçesi’ne bağlı Kayıhan Beldesi’nde Seçim Koordinasyon Merkezi törenle açıldı. Açılış törenine; MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Başkan Yardımcısı Ahmet Özköse, İl Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Genç, KACEP İl Başkanı Av. Nesrin Çelikbilek ve yönetimi, İhsaniye İlçe Başkanı Ali İhsan Aydın, belediye başkanları ve belediye başkan adayları, Kamu-Sen İl Temsilcisi Mehmet Ali Öztürk ve Kamu-Sen’e bağlı sendika başkanları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“DOĞALGAZ EN KISA ZAMANDA GELECEK”

31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlerde Kayıhanlı’ların tekrar MHP’ye destek vereceğini söyleyen Milletvekili Taytak, doğalgaz müjdesi de vererek, “Önümüzde 31 Mart’ta bir seçim var. Burada Kayıhan’lı kardeşlerimizin destekleri ile inşallah tekrar Ömer Şahin’e destek vererek tekrar belediye başkanlığı görevine devam edecektir. Diğer siyasi parti adayları da var ama hiçbiri Ömer Şahin’in sikleti değil arkadaşlar, Ömer başkanımız şampiyon. Kayıhan’lı vatandaşlarımızın doğalgaz talebine de bakarız demedik, yaparız dedik. Allah nasip etti hepsini yerine getirdik. Kayıhan’ın doğalgaz ile ilgili problemini başkanımız ile en son EPDK Genel Müdürüne beraber gittik. Genel müdürümüz dedik ki, ‘Her yer bir kenara önce Afyon’dan bir şey başlayacaksa, Kayıhan’dan başlayacak’ dedi. Arkadaşlar bunun sözünü aldık. Kayıhan’a doğalgaz yatırımını 2023 yılı yatırım programına aldık. İnşallah en kısa zamanda doğalgazımız gelecek. Sadece doğalgaz değil, ne yapılması gerekirse, bu dönem yaptığımız gibi, hepsini teker teker cumhur ittifakı ruhu içerisinde bakanlarımızla, genel müdürlerimiz ile memleketimize neyi getirebilirsek, onu getireceğiz.” dedi.

“TOPLU TAŞIMA ÜCRETİNDE BÜYÜK İNDİRİM YAPILACAK”

Kayıhan Beldesi’nde toplu taşıma ücreti konusunda da müjde veren Milletvekili Taytak, “Ben buradan kendi kararımı kendim verdim başkanıma söylüyorum. Taşıma ücretinden 15 TL alınıyormuş. Başkanıma söylüyorum bunun 5 TL’sini kaldıralım 10 TL olsun. Kayıhanlılarımıza bu da böyle olsun.” dedi. Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin’de “Sayın vekilimiz ne derse odur. Büyük 10 TL, öğrenci 5 TL’dir. Kayıhan’ımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

“KAYIHAN KARARINI VERMİŞ, 3 HİLALİ TEKRAR DALGALANDIRACAĞIZ”

MHP Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, törende yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

“Kayıhan Belediye Başkanımız Ömer Şahin, 2 dönemdir Kayıhan’da çok önemli hizmetlerde bulundu. Ancak bu dönemde de sizlerden tekrar başkanımıza destek vermenizi, Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermenizi istiyorum. Kayıhan’da hizmetlerin devamı için bu alanda görüyorum ki, vatandaşlarımız gereken desteği verecektir. Kayıhan’a hizmetlerimiz kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecektir. Kayıhan’lıhemşehrilerimiz istek ve taleplerini Ömer başkanımıza iletirler, Ömer başkanımızda bizlere iletir bizlerde bu talepleri sayın vekilimize ulaştırırız. Sayın vekilimizde Ankara’da hem bakanlık hemde genel müdürlük düzeyinde taleplerin yerine gelmesi için yoğun bir mesai harcıyor. Sayın vekilimize buradan teşekkür ediyorum. 31 Mart’ta inşallah Kayıhan belediyesinde tekrar 3 hilal dalgalanacaktır.” Kayıhan Belediye Başkanı Ömer Şahin’de beldeye vermiş oldukları desteklerinden dolayı Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür ederek, hediye takdim etti.

Milletvekili Taytak’tan Kayıhan Halkına Çifte Müjde

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
mehmet taytak MHP
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM