“İki Mahallemiz İçin Kapalı Pazaryeri Yapacağız”

“İki Mahallemiz İçin Kapalı Pazaryeri Yapacağız”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, iki mahalle için kapalı pazar yeri yapımını planladıklarını belirtti. Uluçay, “Yarenler ve Mecidiye Mahallelerimizde kapalı pazaryerlerini projelerimiz arasına aldık” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çavuşbaş pazarında esnafları ziyaret etti. Uluçay’a AK Parti Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik ettiler. Başkan Adayı Uluçay, ziyaretlerini Çavuşbaş Pazaryeri sonrasında, Yeşilyol Caddesi esnaf ziyareti, Car Team Afyon ve Vakum Garage Araba buluşmalarıyla sürdürdü.

Belediye Başkan Adayı Uluçay, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Ben her zaman belirttiğim gibi bir kez daha söylüyorum esnaflarımızın içinden gelen bir başkan adayıyım. Esnaflarımızın taleplerine ve isteklerine en hızlı en pratik çözümleri sunacak projeleri hayata geçirmek bizlerin görevi. Bu çalışmaları yaparken de her an istişare halinde olarak, onların istedikleri doğrultuda taleplerini yerine getireceğiz. Pazaryeri esnafımızın sıcak ve samimi karşılaması bizleri çok mutlu etti. Bende onlara daha konforlu daha düzenli alanlarda çalışabilecekleri pazaryerleri inşasının sözünü veriyorum. Zaten önceki dönemlerde birçok semtimize kapalı pazaryerlerimiz yapıldı. Bu kapsamda Yarenler ve Mecidiye Mahallelerimizde kapalı pazaryerlerini projelerimiz arasına aldık. Mahalle sakinlerimize hitap edecek, modern, düzenli, otopark imkânı olan kapalı pazaryerlerimizi semtlerimize kazandıracağız. Hemşehrilerimize yakışır, halkımıza değer katacak bir başka çalışmamızda mevcut pazar yerlerimizin düzenlenmesi noktası. Hali hazırda yapımı tamamlanmış olan pazaryerlerini revize ederek, kapalı büfeler ve modüler tuvaletlerle pazar esnafımıza, vatandaşlarımıza temiz ve konforlu hizmetler sunacağız inşallah.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM