“Memleketimizi Birlikte Yöneterek Şaha Kaldıracağız”

“Memleketimizi Birlikte Yöneterek Şaha Kaldıracağız”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, OSB’de iş yeri ziyaretlerinde bulurdu geldi. Uluçay, “Memleketimiz kısır kavgalarla, sonu olmayan tartışmalarla yönetilmez. Bu yüzden biz bu memleketi birlik ve beraberlik içerisinde yöneterek şaha kaldıracağız” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) işyerlerini ziyaret etti. Ziyarette; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, Belediye Meclis Üye Adayları, İl Genel Meclis Üye Adayları ve teşkilat mensupları yer aldılar.

Başkan Adayı Uluçay, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Afyonkarahisar’ı kavga ile değil birleştirici ve bütünleştirici bir siyaset anlayışıyla yöneteceğiz. Yunus Emre’nin dediği gibi ‘Biz gelmedik dava için biz işimiz sevda için. Dostun eli gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik.’ anlayışıyla çalışacak ve şehrimizi bu anlayış ile yöneteceğiz. Kavga etmek, sataşmak, iç çekişmelerle siyaset yaparak geçimsiz bir profil çizerek Afyonkarahisar’a hiçbir şey kazandıramazsınız. Kavgalar ve gerginlikler kazanım sağlamaz aksine kaybettirir. Bu yüzden bizler bu şehri bütünleştirici bir anlayışla yönetecek ve her bir hemşehrimize ayrı ayrı dokunacağız. Memleketimiz kısır kavgalara, sonu olmayan tartışmalarla yönetilmez. Bu yüzden biz bu memleketi birlik ve beraberlik içerisinde yöneterek şaha kaldıracağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM