“İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Burs Vereceğiz”

“İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Burs Vereceğiz”

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, eğitimde vizyoner ve güçlü projeler hazırladıklarını, ihtiyaç sahibi ilk, orta ve lise öğrencilerine burs desteği sağlayacaklarını belirtti.

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, seçilmesi halinde gerçekleştireceği projelere ilişkin açıklama yaptı.

Başkan Adayı Karataş, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bizler üretmeyi, çalışayı ve milletin hayatını kolaylaştırmayı önceliyoruz. Bu anlayışı Afyonkarahisar’da zirveye taşımak için yola koyulduk. Şehrimizin ihtiyacı olan alanları için hazırlamış olduğumuz projeler gibi eğitimde de vizyoner ve güçlü projeler hazırladık. Geleceğimizin teminatı gençlerimize sahip çıkacağız. Bu kapsamda ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencilerine 1000 TL, ortaokul öğrencilerine 1500 TL, lise öğrencilerine ise 2000 TL burs desteği sağlayacağız. Bunun yanında yine öğrencilerimizin yaşıtları ile eşit şartlarda olmalarını sağlamak, yeterli beslenmelerine destek olmak için beslenme ve kantin desteği de sağlayacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM