“Bunlar Ülke Değil Afrika’da Kabile Bile Yönetemezler”

“Bunlar Ülke Değil Afrika’da Kabile Bile Yönetemezler”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, eleştiri oklarını muhalefete yöneltti. Özkaya, “Bunlar ülke değil Afrika’da kabile bile yönetemezler. Bunların tek kırmızı çizgisi var oda koltuk sevdası.” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, seçim çalışmalarına kentte ziyaretler ve halk buluşmaları ile devam etti. Özkaya, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla ve sivil toplum kuruluşlarının üyeleriyle bir araya geldi.

“BUNLAR ÜLKE DEĞİL AFRİKA’DA KABİLE BİLE YÖNETEMEZLER”

Seçim çalışmalarını değerlendiren Milletvekili Özkaya, “Afyonkarahisar’da yeni bir seçimin eşiğindeyiz. Görüyorsunuz ki seçim süreci boyunca adaylarımıza partimize söylemedikleri iftira kalmadı. Çok değil bundan tam 1 yıl önce hep beraber genel seçimler için çalışıyorduk. O zamanda yok 6 lı masa yok 7 li masa diye bişey icat etmişlerdi sabah akşam toplanıp,  toplanıp dağılıyorlar. Akla hayale sığmayan her türlü iftirayı yalanı söylüyorlardı. Biz bunlardan bir şey olmaz, bunlar bırakın ülke yönetmeyi Afrika’da kabile bile yönetemezler demedik mi? Peki ne oldu, kim haklı çıktı? Sonrasında hep beraber gördük değil mi? Meğersem ne kirli pazarlıklar dönmüş kapalı kapılar arkasında. Ekranlarda birbirlerine demediklerini bırakmadılar. CHP genel kurulunda sözde aralarında baba-oğul ilişkisi olan Ekrem, Bay Kemal’i yaka paça indirdi. Kavgalar gürültüler daha neler ortaya çıktı hep beraberce ekranlarda seyrettik. Bakıyorsunuz dünün ayrılmaz dostları bugün meydanlarda birbirlerine hakaretvari sözler söylüyorlar. Bu nasıl bir siyaset, nasıl bir iştir? Biz anlayamıyoruz.” dedi.

“MİLLET FIRILDAK CHP VE YANCILARINA GÜVENİR Mİ?”

“Görüldüğü üzere bunların arasında bir samimiyet, bir dava duygusu veya siyasi bir çizgi yok. Dün başka, yarın başka.” diyen Milletvekili Özkaya, şöyle konuştu: “İstanbul’da DEM’li, Afyon’da DEM’siz. Yağmur nereye yağarsa tarlayı oraya taşıyorlar. Ben size söyleyeyim, bunların tek kırmızı çizgisi var oda koltuk sevdası. Yahu bu millet 3 günlük dünya için bu kadar fırıldak olan CHP’ye ya da diğer yancılarına güvenir mi? Bugün Afyonkarahisarlı siyaset meydanına bakıyor, bir yanda parti içi sözde değişimle gelen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bir yanda diğer yancılar var. Karşı tarafta ise 30 yıl boyunca ülke siyasetine yaptığı hizmetler ortada olan, dünyaya meydan okuyan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Devlet Bahçeli.  Gerçi Ankaradan gelen haberlere göre, onlarca seçim kaybeden Bay Kemali değiştirecez derken, gelen daha kötü çıktı bari öncekini geri getirelimin kavgasına düşmüşler. Bunların yaptığı değişimde bu kadar olur işte. İnşaAllah hemşerilerimizin teveccühü ile 1 Nisan tarihinde Afyonkarahisar merkezde genç ve dinamik Başkanımız Sayın Hüseyin Uluçay ve ilimizdeki diğer 59 belediyemizde de AK Partili aday arkadaşlarımız koltuğuna oturacak ve Sayın Cumhurbaşkanımıza gereken desteği Afyonkarahisardan sağlayacaktır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM