“DEVA, yarının Türkiye’sinin partisidir”

“DEVA, yarının Türkiye’sinin partisidir”

Demokrasi ve Atılım Partisi İl Başkanı Kadir Daylık, DEVA’nın Türkiye’nin geleceğinin partisi olduğunu söyledi

 

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Afyonkarahisar İl Başkanlığı, DEVA Partisi Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkanlığının Türkiye genelinde eşzamanlı olarak uyguladığı “DEVA Parkta” etkinliğini Fuar Alanı’nda gerçekleştirdi.
DEVA Partisi İl Başkanı Kadir Daylık ve beraberinde Nevzat Arslan, Ayşen Deniz, Ayşe Arslan, Selçuk Altıntuğ, Burak Açıkgözoğlu, Necmettin Çoban, Ercan Ekşi, Kazım Çelikkol, Ahmet Kızık, Ahmet Çakar ve Ali Şensoy’dan oluşan partililerle Fuar Piknik Alanı’nda DEVA Partisi eylem planları broşürleri dağıtımı yaparak, vatandaşlarla buluştu.
İl Başkanı Kadir Daylık yaptığı açıklamada, “Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkanlığımızın Türkiye’mizin bütün illerinde organize ettiği DEVA Parkta programımızı, bizde Afyonumuzun farklı noktalarında gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Partimiz politikalarından bahsediyoruz. Seçimlerden sonra İnşallah iktidara geldiğimizde ilk 90 günde ve 360 günde neler yapacaklarımızdan bahsediyoruz. Hemen hemen hepimiz siyasete ilk defa DEVA Partisi’nde başladık. Hep birlikte laf değil iş üreten farklı bir siyasi anlayış inşa ediyoruz. Diğer siyasi partilerden DEVA Partisini ayıran en belirgin özellik de budur.” ifadelerini kullandı.
Daylık, “Siyaseti meslek olarak görmeyerek, geleceğe umutla bakan bireyler olarak kararlı adımlarla ilerliyoruz. Yapılan tüm etkinliklerin sonucunda yüzlerce hatta binlerce Afyonlu vatandaşlarımızla ile temas kurmayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın hem Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan’a hem de Deva Partisi kadrolarına ilgisinin ve güvenin tam olması bizi ziyadesi ile mutlu ediyor. Seçimden önceki son yaz düsturu ile tüm yaz sezonu boyunca sahada olacağız. Afyonlu vatandaşlarımıza DEVA Partisi’ni ve Genel Başkanımız Ali Babacan’ı anlatmaya devam edeceğiz.” dedi. >> Ş. Cüneyt BURSALIOĞLU’nun Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM