Posta Gazetesi yöneticileri, mermer kenti İscehisar’da

Posta Gazetesi yöneticileri, mermer kenti İscehisar’da

Posta Gazetesi’nin yönetici, yazar ve çalışanları, Afyonkarahisar’daki temasları çerçevesinde İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve Mermer Akademisi’ni ziyaret etti

 

Türkiye’nin önde gelen yayın organları arasında olan Posta Gazetesi’nin yönetici, yazar ve çalışanları, İscehisar Mermer İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve Türkiye’de ilk olan Mermer Akademisi’ni ziyaret etti. Posta Gazetesi heyeti, İscehisar Kaymakamı Uğur Kapar, İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin Afyonkarahisar İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı Muharrem Çakmak, Demmak Demireller Makine ve Sanayi Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Şuayip Demirel ve İscehisar İMİOSB ile Mermer Akademisi Sorumlu Müdürü Muhammed Bacaksız tarafından ağırlandı.
Heyette Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre İskeçeli, Ankara Temsilcisi Hakan Çelik, Ekonomi Müdürü Bilal Emin Turan, Yazarlar Oral Çalışlar, Şirin Sever, Şoray Uzun, Banu Şen, Gazeteler Reklam Grup Başkanı Orçun Çevikoğulları, Reklam Grup Başkan Yardımcısı Burcu Bayraktar, Bölgeler Reklam Direktörleri Hatice Sezgun ve Ebru Ören, Gazeteler Bölgeler Satış Destek Müdürü Özer Kanat, Antalya Bölge Reklam Müdürü Peri Çelik Şan, CNN Türk’te yönetmen Kaan Ünsal, Hürriyet ve CNN Türk Muhabiri Ceren Deniz, CNN Türk kameramanı Mehmet Arif Önalan ve foto muhabir Murat Şaka yer aldı.
Ziyarette İscehisar Mermer İhtisas OSB mevcut yatırımları ve Mermer Akademisi faaliyetleri ve projeleri, “Türkiye’nin Doğaltaş Sektöründeki İlk Garanti Markası” “ISCE-International Stone Certification” tanıtımı, sektörün ekonomik durumu ve potansiyeli hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre İskeçeli, misafirperverliği dolayısıyla İscehisar Kaymakamı ve İMİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kapar ve Yönetim kadrosuna teşekkür etti.
İscehisar Kaymakamı ve İMİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Kapar da ziyaret dolayısıyla mutluluğunu ifade ederek, Posta Gazetesi’nin mermer sektöründe nitelikli eleman ihtiyacının ciddi bir sorun teşkil etmesi dolayısıyla “Mermerde Yüksek Verim Yüksek Katma Değer Güdümlü Projesi” hayata geçirilen ve İMİOSB Eğitim Birimi olan, sektöre kalifiye eleman yetiştirme vizyonu ile faaliyetlerde bulunan Mermer Akademisi’ne destek istedi.
Ziyaret, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.
>> Burcu AYDIN’In Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM