MHP sohbet  toplantılarına başlıyor

MHP sohbet toplantılarına başlıyor

MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Adım Adım 2023; ‘Köyüm Benim’ Sohbet Toplantılarına” önümüzdeki hafta itibari ile başlayacaklarını söyledi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, ilçe başkanları ile partide toplantı düzenlendi. Toplantıda, “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” temalı ı Açık Hava Toplantıları’nın 16 Ekim 2022 tarihinde Konya ili merkez olmak üzere Afyonkarahisar il teşkilatının tam kadro katılacağı bildirildi. Toplantıda MHP il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, 18 ilçe başkanı hazır bulundu.
“AFYON TEŞKİLATI KONYA TOPLANTISINA TAM KADRO KATILACAK”
Mehmet Kocacan, 2023 seçimlerinin önemine değindiği toplantıda, “Cumhuriyet’in 100. yıldönümünü idrak edeceğimiz 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri için bütün siyasi birikim ve imkânlarımızı zafer hedefiyle seferber ettik. Partimizin bu bağlamdaki seçim hazırlıkları sadece tanıtma, aydınlatma ve anlatma çalışmalarından ibaret değil; aynı zamanda geniş bir gönül seferberliği tarzında sürmektedir. 2023 Seçimlerinin; Türkiye’de siyasi hayatın alacağı vaziyet açısından olduğu kadar, dünya tarihi ve küresel gelişmelerin seyri açısından da taşıdığı önem ortadadır. Türkiye, artık küresel ve bölgesel bir aktördür. Bu hakikatler karşısında, millî mutabakata dayalı Cumhur İttifakının 2023 Seçimlerinde zafere ulaşması bir zaruret olmuştur. O bakımdan MHP, her seçim döneminden daha büyük heyecan ve coşkuyla, daha kavi bir imanla seçim çalışmalarını yürütmektedir. Bu çerçevede; 16 Ekim 2022 tarihinde Konya ilimiz merkez olmak üzere ‘Afyonkarahisar, Karaman, Isparta, Burdur’ il teşkilatlarımızın destekleyeceği ‘2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net’ temalı açık hava toplantımızı gerçekleştireceğiz. Afyonkarahisar teşkilatı olarak Konya ilinde düzenlenecek olan mitinge tam kadro ve coşkulu bir şekilde katılım sağlayacağız.” dedi.
“ALTILI MASANIN KARANLIK YÜZÜNÜ SABIRLA ANLATACAĞIZ”
Kocacan sözlerini şöyle tamamladı: “Gayemiz, saha çalışmalarını köylerimize kadar genişleterek ulaşılmadık kimse bırakmamak, partimizle Cumhur İttifakının 2023 ve sonrasına dönük vizyon ve misyonunu vatandaşlarımızla paylaşmak, Türkiye’yi çıktığı aydınlık yoldan döndürmek ve kutlu yürüyüşten vazgeçirmek isteyen 6’lı masanın karanlık yüzünü milletimize ısrarla, sabırla anlatmaktır. ‘Adım Adım 2023; ‘Köyüm Benim’ Sohbet Toplantılarımız önümüzdeki hafta itibariyle başlayacaktır.”
>> Burcu AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM