ATM’de bulduğu parayı bankaya teslim etti

ATM’de bulduğu parayı bankaya teslim etti

Afyonkarahisar’da Kadir Görgülü isimli vatandaş, ATM’de bulduğu 6 bin 600 TL’yi bankaya teslim etti. Bir süre sonra gelen sahibi parayı teslim alarak, Görgülü’ye teşekkür etti

Afyonkarahisar Valiliği’nde görevli Kadir Görgülü, geçen hafta cuma günü bir banka şubesindeki ATM’ye işlem yapmak için geldiği sırada, para haznesinin kapağının açık olduğunu fark etti. Orada bulunan parayı alan Kadir Görgülü, bunu hemen banka şubesinin müdür yardımcısına teslim etti. 6 bin 600 TL’yi unutan sahibi de kısa süre sonra bankaya gelerek parasını aldı.
“2011’DE 65 BİN LİRA BULMUŞTUM”
Parayı gördüğünde biraz heyecanlandığını söyleyen Kadir Görgülü, “Aldım parayı, kendi işlemimi bıraktım. İçeri girdim parayı teslim ettiğimde paranın sahibi geldi, müdür yardımcısı da beni tebrik etti, teşekkür ettiler. O arada paranın sahibi de teşekkür etti. Mutlu oldum, duygulandım. Benim bu ikinci kez para buluşum. 2011 yılında da Hanönü Caddesi’nde 65 bin lira buldum. Onu da dönemi İl Emniyet Müdürü’ne teslim etmiştim. Yine o dönemin Valisi Sayın İrfan Balkanlıoğlu’da beni o zaman ödüllendirmişti.” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM