“Afyon vefa şehridir”

“Afyon vefa şehridir”

Afyon Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’i Kayseri’de ziyaret etti

 

Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek bir süre önce Kayseri Valiliği’ne tayin olmuştu. Vali Çiçek Afyonkarahisar’dan uğurlanırken Afyon Gazeteciler Cemiyeti de Türkiye’de başka bir örneği bulunmayan “Razılık beratı” hazırlayarak Vali Gökmen Çiçek’in ilimize olan hizmetleri için şükranlarını bildirmişti. AGC tarafından hazırlanan “Razılık Beratı”nın altında Afyonkarahisar Milletvekilleri, Merkez ve ilçelerin Belediye Başkanları, Siyasi partilerin il başkanları ve ilimizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarının başkanlarının imzası yer alıyordu. Altında yaklaşık 50 kişinin imzası bulunan Razılık Beratı uğurlama töreninde Vali Gökmen Çiçek’e takdim edilmiş ancak, o tarihte Afyonkarahisar’da bulunmadıkları için imzaları alınamayan 3 kişinin imzalarının tamamlanması için geri alınmıştı.
Razılık Beratı’nın altındaki imzalar tamamlayan Afyon Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri hafta sonu Kayseri’ye gittiler. Vali Gökmen Çiçek tarafından samimi bir şekilde ve özlemle karşılanan Afyon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt ile Cemiyet yönetim kurulu üyeleri Mehmet Emin Güzbey, İsmail Akar ve Ömer Elçi, Razılık Beratı’nı tüm imzalar tamamlanmış şekilde Vali Gökmen Çiçek’e teslim ettiler.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Afyonkarahisar vefa şehridir” sözlerini tekrarlayan Vali Gökmen Çiçek, Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri aracılıyla bir kez daha tüm Afyonkarahisarlılar’a teşekkür ederek, sevgi ve muhabbet ifade ederek selamlarını gönderdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM