MÜSİAD Sandıklı’da ilçelerin yatırım durumunu görüştü

MÜSİAD Sandıklı’da ilçelerin yatırım durumunu görüştü

MÜSİAD üyeleri Sandıklı İlçesi’nde bir araya geldi. Ev sahipliği nedeniyle Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’e teşekkür eden MÜSİAD Şube Başkanı Ercan İşlek, “Toplantılarımızda MÜSİAD olarak ilçelerimizin
yatırım potansiyellerini, ekonomik durumunu görüşüyoruz” dedi

 

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Afyonkarahisar Şubesi haftalık olağan toplantısını Sandıklı ilçesinde gerçekleştirdi. Toplantıya Sandıklı’da Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş ev sahipliği yaptılar. MÜSİAD Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyeleri toplantı sonrasında Sandıklı ilçesini gezdiler.
Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda ilçenin yatırım potansiyeli hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek misafirperverliğinden dolayı Belediye Başkanı Mustafa Çöl teşekkür etti. İşlek şunları kaydetti: “Toplantılarımızda MÜSİAD olarak ilçelerimizin yatırım potansiyellerini, ekonomik durumunu görüşüyoruz. Afyon MÜSİAD ve genel merkez olarak her zaman işadamları, sanayici ve esnaflarımızın yanındayız. Şehrimizi dinlemeye bu güzel memleketimize katkı sunmaya devam edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM