KaravanFest için geri sayım başladı

KaravanFest için geri sayım başladı

Festivaller şehri Afyonkarahisar’da yeni yılın ilk festivali KaravanFest-2 için geri sayım başladı

 

Dünyanın ilk termal altyapılı kamp ve karavan alanında KaravanFest’in ikincisi yapılacak. Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Motor Sporları Merkezi Alanında 2023 yılında ikinci kez düzenlenecek KaravanFest yerli ve yabancı birçok karavan tutkununu ve tedarikçilerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. 27-28-29 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek festivalde konser, söyleşi, karavan kültürü etkinlikleri, gezi turları ve çeşitli aktiviteler katılımcılar ile buluşturulacak.
HER 1 BİLET, 1FİDAN
Afyonkarahisar Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “KaravanFest, başta karavan tutkunları olmak üzere 7’den 70 her kesim için kışa özel bir etkinlik olarak sunuluyor. Kar ve kamp keyfini doruklara taşıyacak programda katılımcılar; Mithat Körler ve Orkestrası ile Grup Gündoğarken konserlerinin yanı sıra ödüllü yarışmalar ile kış festivalinin ve karın keyfini çıkaracaklar. Öte yandan festival için alınan her bilet karşılığı Afyon Motorsporlar Merkezi Kamp ve Karavan Merkezi’ne fidan dikimi yapılacak. 0-11 yaşın ücretsiz giriş yapabileceği festivalin detayları karavanfest.net’de.” denildi.
“HERKESİ FESTİVALİMİZE DAVET EDİYORUM”
Tüm karavan ve kamp tutkunları ile kar keyfi yaşamak isteyenleri festivale davet eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Gerçekleştireceğimiz bu festivalde karavan tutkunlarını Türkiye’nin en gelişmiş karavan tesisinde bir araya getireceğiz. Geçen yıl ilkini yoğun bir katılımla tamamladığımız festivalimiz yine dolu dolu geçecek. Belediyemizin büyük bir yatırımla Afyonkarahisar’a kazandırdığı bu tesiste karavan tutkunlarının her ihtiyacı düşünüldü. Dünya’nın ilk termal altyapılı Kamp ve Karavan Alanı’nda gerçekleşecek olan festivalimizde sanatçılar da konserler verecek. Afyonkarahisar kamp ve karavan tutkunları için artık vazgeçilmez bir adres oldu. Pek çok merkezde bulunmayan imkânlar bizim tesisimizde mevcut ve tamamen ücretsiz. Yılın her günü konaklamaya açık. Afyonkarahisar’ımızın turizmi ve tanıtımına katkı sağlayan bu büyük yatırımı festivallerle taçlandırıyoruz. Herkesi Afyonkarahisar’ımıza ve festivalimize davet ediyorum.” dedi.

ETKİNLİK PROGRAMI
27 Ocak 2023 Cuma
Karavan ile girişler
28 Ocak 2023 Cumartesi
11:00 Karavan&Kamp Merkezinden Hareket
12:00 Ayazini Ören Yeri Gezi (Sadece kayıt olmuş karavan ile katılacak misafirlerimize özeldir)
12:00 Gün boyu etkinlik ve yarışmalar
-Kar Topu Basketbolu (Ödüllü)
-Kar Voleybolu (Ödüllü)
16:00 Karavan&Kamp Merkezine dönüş
17:00 Kamp Ateşi
17:30 Konser-Mithat Körler ve Orkestrası (Afyon Motorsporları Merkezi)
29 Ocak 2023 Pazar
12:00 Gün boyu etkinlik ve yarışmalar
-Kardan Adam Yarışması (Ödüllü)
-Kızak Çekme Yarışması (Ödüllü)
17:30 Konser-Grup Gündoğarken (Afyon Motorsporları Merkezi)
-Gezi karavan ile katılan misafirlerimize özeldir.
-Gezi Turu sırasında Karavanlarınız Kamp&Karavan Merkezinde kalacak.
-Geziler Toplu Halde Ücretsiz olarak Otobüs ile yapılacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM