Kids Garden Oyun Evi Aktivite Merkezi açıldı

Kids Garden Oyun Evi Aktivite Merkezi açıldı

İş insanı Esra Baykara Saraç’a ait olan Kids Garden Oyun Evi Aktivite Merkezi dün yapılan açılış töreniyle hizmete girdi

 

İş insanı MHP Afyonkarahisar Belediye Meclisi eski Üyesi Halil İbrahim Baykara’nın kızı genç iş insanı Esra Baykara Saraç’a ait olan Kids Garden Oyun Evi Aktivite Merkezi dün yapılan açılış töreniyle Erkmen beldesi Cumhuriyet Mahallesi Şehit Çetin Taş Caddesi No: 4 Çavdar Towers çaprazı adresinde hizmete girdi. Dualarla gerçekleştirilen açılış törenine çok sayıda seçkin davetli katıldı.
OYUN EVİ 4 AYRI GRUBA HİZMET VERECEK
Gazeteniz Kocatepe’nin muhabirine Kids Garden Oyun Evi Aktivite Merkezi hakkında bilgi veren iş insanı Esra Baykara Saraç şunları söyledi: “Kids Garden Oyun Evi Aktivite Merkezi olarak 12-48 ay arasında çocuklarımıza hitap ediyoruz. Çocuklarımızın hijyen ve sağlıklarını düşünerek çok güzel bir oyunevi tasarladık. Merkezimizde eğitim hizmeti olmayıp oyun odaklı ilerleyeceğiz. Ama küçük aktivitelerle çocuklarımızın gelişimlerine destek vereceğiz. 12-18 ay, 18-24 ay, 24-36 ay ve 36-48 ay olmak üzere dört ayrı grupta hizmet vereceğiz. Pazartesi ve Cuma günleri oyun gruplarımız var. Ayrıca serbest oyun zamanımız var. Ekstra olarak Cumartesi günleri atölye çalışmalarımız var. İlerleyen zamanda hareket atölyesini de atölyelerimize ekleyeceğiz. Ritm atölyesi ile birlikte farklı atölye çalışmalarını Cumartesi günleri çocuklarımızla gerçekleştireceğiz. Haftanın 6 günü hizmet vereceğiz. Pazar günleri kapalıyız. Kids Garden Oyun Evi Aktivite Merkezi’nde benle birlikte 2 okul öncesi, bir tane İngilizce Öğretmeni olmak üzere üç öğretmenimiz var. Dördümüz çocuklarımızla yakından ilgileneceğiz. Şu anda toplam 52 öğrencimiz var. Çoğu gruplarımız doldu. Maksimum 10 öğrenci daha kabul edebileceğiz. Ama inşallah Şubat ayı itibariyle kapasitemizi büyüterek daha fazla öğrenciyi kabul edeceğiz.”
ÇOCUKLAR İYİ YETİŞTİRİLMEK ZORUNDA
Emekli akademisyen Süleyman Baykara açılış töreninde yaptığı konuşmada, Kids Garden Oyun Evi Aktivite Merkezi açılışının hayırlara vesile olmasını diledi. Baykara şunları kaydetti: “Milletlerin hayatında en önemli kaynak insan kaynağıdır. İnsan kaynağına yeterince önem veremeyen onları iyi yetiştiremeyen toplumların hemen her alanda rekabet etme şansları yoktur. Bu nedenle çocuklarımızı iyi yetiştirmeye gelecekteki sorunların üstesinden gelecek şekilde hazırlamaya mecburuz. Kids Garden Oyun Evi Aktivite Merkezi çok önemli bir misyonu bulunmaktadır. Çünkü çocuklarımız ilk etapta bu merkezde kendini tanıma fırsatını bulacak, başkalarını tanıyacaktır.” Topluca yapılan duanın ardından merkezin açılış kurdelesi kesildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM