Okul müdürleri Taytak’a teşekkür etti

Okul müdürleri Taytak’a teşekkür etti

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürleri eğitime vermiş olduğu desteklerinden dolayı MHP Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür ettiler

 

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini geçtiğimiz hafta ziyaret etti. Taytak’a, MHP İl Başkan Yardımcıları Mustafa Gün ve Osman Gürışık ile Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Muhtar Demirci eşlik etti.
SOLMAZ: YENİ OKUL
YERİ KAZANDIRDIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ
İlk olarak Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Milletvekili Mehmet Taytak, okul yöneticiler ve öğrencilerle bir araya geldi. Okula vermiş olduğu desteklerinden dolayı Taytak’a teşekkür eden Okul Müdürü Sami Solmaz, “Sayın Vekilimiz Mehmet Taytak’a okulumuz Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine termal bölgede yeni bir okul yeri kazandırdığı için çok teşekkür ederiz. Bu çalışma ve gayretlerinizi takdir ediyoruz. Allah vekilimizden razı olsun. Eğitim konusunda bütün başarılarını takip ediyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun vekilimiz var olsun.” dedi.
TUTUMLU: FOTOKOPİ MAKİNESİ KAZANIMI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Mehmet Taytak ve MHP Heyeti, Gazetecilik Bölümünde öğrenim gören öğrencilerle bir araya geldi. Ekim ayında Afyonkarahisar Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazetecilik Bölümü öğrencileri ve öğretmenlerden oluşan heyet, TBMM ziyaretlerinde Milletvekili Mehmet Taytak’tan fotokopi makinesi talep etmişlerdi. Taytak, öğrencilerin taleplerinin ardından Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Ankara’dan fotokopi makinesi gönderdi. Okul Müdürü İlknur Tutumlu’da öğrencilerin talebini kırmayan Taytak’a teşekkür etti.
TAYTAK: MUTLU ÇOCUKLAR UMUT DOLU BİR GELECEKTİR
“Çocuklarımızı ülkesini, milletini seven, çalışıp üreten insanlar olarak yetiştirmek bizlere düşen bir görevdir. Çocuklarımız, yarınlarımızın en masum yüzleridir.” diyen Taytak şunları kaydetti: “Ben çocuklarımız için her fedakarlığa hazırım. Türk milleti olarak hepimizin ortak hayali onlar için güzel bir gelecek sunmaktır. Mutlu çocuklar, umut dolu bir gelecektir. Türkiye’nin geleceği olan çocuklarımızın en iyi eğitimi alabilmeleri, onlara gereken desteğin sağlanması için çalışmakta en büyük görevimizdir. Daha donanımlı ve geleceğe daha umutla bakan gençler yetiştirmek asıl amacımızdır. Onlara hizmet sadece kendilerine fayda sağlamayacak, vatana, millete ve Türkiye’mize de fayda sağlayacaktır.” Mehmet Taytak okul ziyaretleri sonrası, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, il protokol üyeleri, Belediye Başkanları ile Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimler Şöleni ve Toplu İş Sözleşmesi” programına katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM