“İnşallah halkımız seçimlerde güçlü destek verecek”

“İnşallah halkımız seçimlerde güçlü destek verecek”

AK Parti Milletvekili Avukat Ali Özkaya, halkın kantarının çok sağlam olup, sadece konuşup, bağıranı da, kendisi için hizmet ve yatırım üreteni de çok iyi bildiğini belirtti. Özkaya, “İnşallah halkımız engin feraseti ile 2023 seçimlerinde de Cumhurbaşkanımız ve AK Parti’ye desteğini en güçlü şekilde verecek. Buna olan inancımız sahada gezdikçe, halkımızı dinledikçe daha da artıyor” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti ) Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Av. Ali Özkaya, Afyonkarahisar’da ilçe programlarına aralıksız devam ediyor. Özkaya memleteki Dinar ilçesinden başladığı programlara Özkaya, Sandıklı ve Kızılören ilçeleri devam ederek vatandaşlar ile bir araya geldi. Dinar İlçe Teşkilatı ile toplantı yapan Ali Özkaya, ilçede bir dizi taziye ziyaretlerinde bulundu. Kızılören ilçesinde AK Parti İlçe teşkilatında partilileri ile buluşan Özkaya, esnaf ziyaretleri sonrası Kızılören ilçesinde de taziye ziyaretlerinde bulundu.
Sandıklı ilçesinde de köy ziyaretlerinde bulunan Ali Özkaya, burada vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Sandıklı Karadirek, Başağaç ve Çiğiltepe köylerinde vatandaşlarla kucaklaşan Özkaya’ya ilgi yoğun oldu. Köylerin ve vatandaşların sorunlarına anında çözüm üreten Özkaya, Çiğiltepe köyünde davul ve zurnalı karşılama ile adeta miting havasında ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretlerine ilişkin değerlendirme yapan Özkaya, “Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın yanında olmaya, onların sorunlarına çözüm üretmeye devam ediyoruz. İyi günde, kötü günde halkımız ile birlikteyiz. İlçelerimizin, köylerimizin sorunlarını yerinde tespit ederek, yapacağımız çalışmaları konuşuyoruz. Halkımızın yoğun ilgisini görmek bizleri ziyadesi ile memnun ediyor, heyecanımızı artırıyor. Gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye olan güven ve inancının arttığını görmek ise yaptığımız işlerin doğru olduğunu, halkımızla birlikte yol yürüdüğümüzü bizlere gösteriyor. Allah’ın izni ile halkımızın desteği olduğu sürece aşamayacağımız problem, çözemeyeceğimiz sorun yok. Halkımız, kimin ne olduğunu çok iyi biliyor. Her zaman söylediğimiz gibi halkımızın kantarı çok sağlam, halkımız sadece konuşup, bağıranı da, kendisi için hizmet ve yatırım üreteni de çok iyi biliyor. İnşallah halkımız engin feraseti ile 2023 seçimlerinde de Cumhurbaşkanımız ve AK Parti’ye desteğini en güçlü şekilde verecek. Buna olan inancımız sahada gezdikçe, halkımızı dinledikçe daha da artıyor. Ben tüm vatandaşlarımıza ilgileri ve destekleri için teşekkür ediyor, şehrimiz için hep birlikte durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğimizi beyan ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM