OEDAŞ’ın Afyon’a yaptığı hizmet ödüllendirildi

OEDAŞ’ın Afyon’a yaptığı hizmet ödüllendirildi

İnternet Medya Platformu tarafından düzenlenen törende Afyonkarahisar’a yaptığı hizmetler nedeniyle “Görevinde En İyiler” ödülü OEDAŞ İl Müdürü Cafer Demir’e verildi

 

OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir, İnternet Medya Platformu tarafından düzenlenen “2022 Yılının ‘En’leri” ödül töreninde, “Görevinde En İyiler” ödülüne layık görüldü.
Ödülünü Afyonkarahisar Vali Vekili Mehmet Keklik’in verdiği Cafer Demir, “OEDAŞ olarak şehrin dört bir yanına güvenli ve sürdürülebilir elektrik arzı sağlamak için şirket yatırımlarının sürdürüldüğünü, kurumlardan vatandaşlara kadar tüm paydaşlarla iyi ilişkiler kurulup ve şehre değer katmaya odaklandıklarını söyledi.
Elektrik dağıtım şirketi Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ’nin (OEDAŞ) Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir, İnternet Medya Platformu’nun düzenlediği “2022 Yılının ‘En’leri” ödül töreninde, “Görevinde En İyiler” ödülünü kazandı. Kamu, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve basın mensuplarının geniş katılımıyla düzenlenen törende Demir’e ödülünü Afyonkarahisar Vali Vekili Mehmet Keklik verdi. Demir ödülü, Afyonkarahisar’ın yanı sıra Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’ta da faaliyet gösteren OEDAŞ’ın bin 200’ü aşkın çalışanı adına aldığını ifade etti.
Cafer Demir yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “İnternet Medya Platformu’na verilen ödül nedeniyle teşekkür ediyorum. OEDAŞ bünyesinde yaklaşık 20 yıldır görev yapıyorum. Bu sürenin son 20 ayında da Afyonkarahisar İl Müdürü olarak çalışmalarını sürdürüyorum. Kısa sürede şehirle bütünleştik. Bu kısa sürede OEDAŞ’ın şehirde ne denli değer verilen bir kurum olduğuna da yakından şahit oldum. Biz de kamu kurumlarımızdan muhtarlarımıza, işletmelerimizden vatandaşlarımıza tüm paydaşlarımızla kurduğumuz ilişkilerimizle ortak paydada buluşuyoruz. Yaşadığımız bölgeye, topluma, çevreye değer katmak için çabalıyor; şehrimizin dört bir yanına güvenli ve sürdürülebilir elektrik arzı sağlamak için yatırımlarımıza, iyileştirmelerimize, şehrimizi akıllı şebekeler ile donatmaya aralıksız devam ediyoruz. Bunun yanı sıra sosyal sorumluluk projelerimizle de yaşamın her alanında olumlu etki yaratmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da tüm bu faaliyetlerimizi aralıksız sürdüreceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM