“CHP iktidarında AK Parti’nin 20 yıllık yıkım sürecini tamir edeceğiz”

“CHP iktidarında AK Parti’nin 20 yıllık yıkım sürecini tamir edeceğiz”

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Dr. M. Kemal Demirkırkan, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmayan Dr. Demirkırkan Emirdağ İlçesi’nde dükkan dükkan, kapı kapı dolaşarak esnaf ve vatandaşları dinledi. Demirkırkan, “CHP iktidarında AK Parti’nin 20 yıllık yıkım sürecini tamir edeceğiz” dedi

 

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Dr. Mehmet Kemal Demirkırkan, beraberindeki heyetle birlikte CHP Emirdağ İlçe Başkanlığı ile Emirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkalığına yeniden seçilen Şükrü İbik ve Emirdağ Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Halil İbrahim Aktepe’yi ziyaret etti.
Milletvekili Aday Adayı Demirkırkan ilk olarak, CHP Emirdağ İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. Burada gündeme ilişkin partililerle görüş alışverişinde bulunarak seçim sürecinde yapacağı çalışmaları anlatan Demirkırkan daha sonra ilçe de esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
“CHP’NİN KADROLARI HER ZAMAN HAZIR”
Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Dr. Demirkırkan, siyaset aracılığıyla vatandaşlara hizmet etmek istediğini söyleyerek, “Bu nedenle uzun yıllar boyunca CHP yönetimlerinde bulundum. Şimdi de milletvekili aday adayıyım. Aday ne kadar çok ise o siyasi partiye ilgi o kadar fazladır. Güçlü rakiplerimizin varlığı CHP için kıvanç duyulacak bir söylemdir. Aday olan arkadaşlarımızın hepsi birbirinden kıymetlidir. Gerçekten bir dönem aynı kadrolarla seçimlere gidildiği doğrudur. Ancak özellikle son dönemde yani bu dönem ve geçmiş dönemde siyasete yeni girenlerin, gençlerin taleplerini görüyorum. Bu anlamda ben bu yarışa katılacak tüm arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyorum. Sonuçta bu bir bayrak yarışıdır. Yarın bir başkası olacak. Bayrağı daha iyi taşımaya çalışacağız. Daha iyi nasıl yapabilirizin kavgasını vereceğiz. İnsanlarımıza götürdüğümüz hizmet bir öncesinden daha iyi ise bizde bundan gurur duyarız. CHP’nin bunu yapacak kadroları olduğuna samimi olarak inanıyorum.” şeklinde konuştu.
“AK PARTİ MAALESEF ÜLKEMİZİ İKİYE, ÜÇE AYIRDI”
AK Parti iktidarının 20 yıldır devam eden yıkım sürecinin son günlerini yaşadığını kaydeden Dr. Demirkırkan, “Bu sürecin içerisinde artık AK Parti iktidarının son bulması gerekiyor. Aslında AK Parti iktidarı kendi kendine yaptığı bir eziyetle kazanabileceği son seçimi şimdi sıkıntıya soktu, yüzde 50 artı bir düşüncesiyle. Bu seçimde artık onlarda ittifak peşinde koşuyorlar. Ülke maalesef ikiye, üçe ayrıldı. Bilindiği üzere Cumhur İttifakı var. Altılı masadan oluşan Millet İttifakı var. Bunların dışında HDP’nin ve sol partilerin yer aldığı bir sol ittifak kuruldu. Şimdi sağdaki küçük partilerle yeni bir ittifakın daha kurulduğu söyleniyor. Tüm bunlara baktığımızda biz CHP olarak hem Afyonkarahisar’da hem de ülkemizde 20 yıllık yıkım sürecinin nasıl tamir edileceğini gözden geçireceğiz. Parlamenter sisteme daha kolay nasıl geçeriz? Bunun hesaplarını yapacağız.” ifadelerini kullandı.
BAŞKANLARA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU
Dr. M. Kemal Demirkırkan Emirdağ İlçe ziyaretinde Emirdağ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkalığına yeniden seçilen Şükrü İbik ile Emirdağ Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Halil İbrahim Aktepe’yi makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkanlardan Emirdağ’ın ekonomisi hakkında bilgiler alan Dr. Demirkırkan, her iki başkana da Emirdağ’a hizmet yolunda yapacakları çalışmalar için başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM