“Kadınlarımız  bizim baş tacımız”

“Kadınlarımız bizim baş tacımız”

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, partili 500 kadınla birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti. Mısırlıoğlu, “Kadınlarımız bizim baş tacımızdır. İYİ’lik, güzellik sembolü olan kadınlarımızın gününü bir kez daha kutluyorum” dedi

 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı koordinesinde bir araya gelen 500 kadın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ankara’ya gitti. Başkent’te Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebedi istirahatgahında ziyaret eden 500 kişilik heyet, Anıtkabir ziyaretinin ardından Afyonkarahisar’a geri döndü.
İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu’nun da eşlik ettiği Anıtkabir ziyaretinde Cumhuriyet ile birlikte kadınlara pozitif ayrıcalıklar tanıyan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, dualarla anıldı. Türkiye’nin pek çok kentinden İYİ Partili kadınlar, Ata’nın huzurunda bir araya geldi. Muhammet Mısırlıoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde vefakâr, cefakâr ve emekçi kadınların gününü kutladığını belirtti. Mısırlıoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajında şunları kaydetti: “İYİ Parti olarak 500 kadın dava arkadaşımızla büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyaret ettik. Cumhuriyet ile beraber kadınların toplumdaki statüsünü artıran, kadınlara değer kazandıran Atamızı saygı ve özlemle andık. Biz İYİ Parti olarak büyük önderimizin izinden gidecek ve onun yolundan hiç ayrılmayacağız. Kadınlarımız bizim baş tacımızdır. İYİ’lik, güzellik sembolü olan kadınlarımızın gününü bir kez daha kutluyorum. ‘Kadın yükselecek, Türkiye güçlenecek’ parolasını kendimize ilke edinerek Cumhuriyetimize ve değerlerimize sahip çıkacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2022-08-26 12:14:23