Köksal’a yeni görev.  Makam aracı ve kırmızı  plakası da olacak

Köksal’a yeni görev. Makam aracı ve kırmızı plakası da olacak

CHP Parti Meclisi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplandı. 5,5 saat süren toplantıda seçim sonuçları ve MYK üyelerinin tümünün istifası gündeme geldi. Toplantıda ayrıca CHP’nin Meclis yönetimi de belli oldu. CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal CHP’nin TBMM’deki Grup Başkan vekili oldu

 

CHP Parti Meclisi üyeleri, genel merkezde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında yapılan toplantıda bir araya geldi.
Toplantının açılışında Kılıçdaroğlu, konuşma gerçekleştirdi. Toplantıda seçim sonuçları ve kurultay sürecinin ele alındığı öğrenildi. Kılıçdaroğlu kurultayın en erken tarihte yapılması için “hazırlıklara başlayın” talimatı verdi.
MECLİS YÖNETİMİ BELLİ OLDU
CHP Parti Meclisi toplantısının ardından CHP’nin yeni Meclis grup yönetimi de belli oldu.
Buna göre; CHP Grup Başkanı Özgür Özel olurken, CHP Grup Başkanvekilleri Gökhan Günaydın, Burcu Köksal, Ali Mahir Başarır oldu. TBMM Meclis Başkanvekili ise Gülizar Biçer Karaca oldu.
CHP’nin Gurup Başkan vekili olan Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın TBMM ana binada makam odası ve kırmızı plakalı makam aracı olacak.
“TÜM YOL ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Milletvekili Köksal, konuyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi:
TBMM grup toplantımızda, Grup Başkanvekili olarak görev almamda başta birlikte yol yürümekten onur duyduğum Türkiye’de adalet mücadelesinin sembolü olan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na bugüne kadar Meclis tecrübelerinden her zaman yararlandığım bana ağabeylik eden Grup Başkan Vekillerimiz Özgür Özel, Engin Özkoç ve Engin Altay’a Cumhuriyet Halk Partisi grubunda omuz omuza mücadele ettiğim ve edeceğim kıymetli milletvekili arkadaşlarıma, sahada gece gündüz demeden koşturan il ve ilçe örgütlerime, partililerimize, gönüllülerimize ve tüm yol arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM