Bakan Özdemir’i  yalnız bırakmadılar

Bakan Özdemir’i yalnız bırakmadılar

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak görevlendirdiği hemşehrisi Mahinur Özdemir Göktaş’ı bakanlıktaki devir teslim töreninde yalnız bırakmadı

 

Aslen Emirdağlı olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, görevi Derya Yanık’tan makamda düzenlenen törenle devr aldı. Devir teslim töreninde; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, TBMM Meclis Başkan Müşaviri Cengiz Sağlam, AK Parti Emirdağ İlçe Başkanı Erkan Karakuş ve AK Parti Emirdağ ilçe yönetim kurulu üyeleride hazır bulundular.
Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ı görevi teslim alırken yalnız bırakmadı. Koyuncu şunları söyledi: “Büyük Türkiye hedefiyle çıktığımız bu yolda yeni kabinedeki bütün bakanlarımızı tebrik ediyorum. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak görev alan kadim şehrimiz Emirdağ’ın gururu olan Sayın Mahinur Özdemir Göktaş’ın, Emirdağ’ımızda ve ülkemizde güzel hizmetler gerçekleştireceğine inancımız tamdır. Bakanımıza yeni görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Bu vesileyle bir kez daha yeni kabinemizin ülkemiz, milletimiz ve gönül coğrafyamız adına hayırlılara vesile olmasını diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM