İGM olağanüstü toplanacak

İGM olağanüstü toplanacak

Afyonkarahisar İGM Üyeleri yarın olağanüstü toplantı için bir araya gelecekler.

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi (İGM) Üyeleri Meclis Başkanı Burhanettin Çoban’ın başkanlığında yarın sabah Meclis Toplantı Salonu’nda saat 10.30’da başlayacak olağanüstü toplantı için bir araya gelecekler.

EMNİYETE MOTOSİKLE DONANIM YENİLEME KONUSU GÖRÜŞÜLECEK

İGM Başkanı Burhanettin Çoban’ın açılışı ile başlayacak olan toplantıda İl Emniyet Müdürlüğü güvenlik hizmetlerinde kullanılmakta olan bir adet motosiklet donanımının yenilenmesi ve yedek parça malzemesi temininin, İl Özel İdaresinin bütçesinden karşılanması konusu görüşüelcek. İhsaniye ilçesine bağlı Demirli Köyü Frigya Kadın Ürünleri pazar yerinde bulunan iş yerlerine toplam 14 adet mini buzdolabı alınması için ödenek aktarılması meclisin olağanüstü toplantı gündeminde yer alıyor. Emirdağ İlçesine bağlı Gelincik Köyünde, tapusunda Kabalar Mevkii, 101 ada, 27 ve 31 parsel numarası ile kayıtlı, mülkiyeti Özpet Ambalaj LTD’ye ait, toplam 130.903,41 metrekarelik taşınmazlar üzerinde Güneş Eneıji Santrali amaçlı olarak hazırlanan imar planı ve ekleri ile ilgili komisyon raporu karara bağlanacak.

KOMİSYON RAPORLARI KARARA BAĞLANACAK

İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü Bütçe Yatırımım Programında DSİ Tarımsal Sulamalar Geri Ödemesi altında bulunan ödeneğin, yarım kalan yağmurlama sulama tesislerinin tamamlanmasında kullanılmak üzere aktarılmasıyla ilgili komisyon raporu mecliste oylamaya sunulacak. Çobanlar-Kocaöz ve İhsaniye – Döğer Sulama Göletlerinin yapılacak protokol ile DSİ Genel Müdürlüğü’ne devri konusundaki komisyon raporlarının karara bağlanacak. Evciler İlçesi Özel İdare Hizmet Binasının 3. katında bulunan 33, 34, 35, 36 ve 37 nolu bağımsız bölümlerin Evciler Belediye Başkanlığına olan tahsisinin kaldırılarak, Evciler Halk Eğitimi Merkezi olarak kullanılmak amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığına tahsisi konusuda mecliste görüşülecek. Meclis Üyelerinin Başkanlığa sunacağı önergelerin, ilgili komisyonlara havalesinin ardından toplantı sona erecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM