Frigya Kadın Pazarı’na 14 mini buzdolabı alınacak

Frigya Kadın Pazarı’na 14 mini buzdolabı alınacak

Ağustos ayında tatil kararı bulunan İl Genel Meclisi üyeleri bazı talep ve konuların karara bağlanması için dün sabah olağanüstü toplantı yaptı. Toplantıda İhsaniye’nin Demirli köyünde Frigya Kadın Pazarı’na 14 adet mini buzdolabı alınması talebi doğrultusunda ödenek aktarımına karar verildi

 

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi (İGM) Üyeleri Meclis Başkanı Burhanettin Çoban’ın başkanlığında dün sabah Meclis Toplantı Salonu’nda olağanüstü toplantı için bir araya geldi. Toplantıya; AK PartiAfyonkarahisar Milletvekili TBMM Hükümlü ve Tutuklu Haklarını İnceleme Alt Komisyonu Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Yakup Yılmaz, Afyonkarahisar Tarım ve Orman Müdür Yardımcısı Dr. özden Dayı’da katıldılar. Meclisin Eylül ayı olağan toplantıları 4 Eylül 2023 Pazartesi sabahı saat 10.30’da başlayacak.

FRİGYA KADIN ÜRÜNLERİ PAZARINA 14 MİNİ BUZDOLABI ALINACAK

İhsaniye ilçesine bağlı Demirli Köyü Frigya Kadın Ürünleri pazar yerinde bulunan iş yerlerine toplam 14 adet mini buzdolabı alınması için ödenek aktarılmasına karar verildi. Emirdağ İlçesine bağlı Gelincik Köyünde, tapusunda Kabalar Mevkii, 101 ada, 27 ve 31 parsel numarası ile kayıtlı, mülkiyeti Özpet Ambalaj LTD’ye ait, toplam 130.903,41 metrekarelik taşınmazlar üzerinde Güneş Eneıji Santrali amaçlı olarak hazırlanan imar planı ve eklerinin onaylanmasını uygun gören komisyon raporu kabul edildi.

KOMİSYON RAPORLARI KARARA BAĞLANDI

İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü Bütçe Yatırımım Programında DSİ Tarımsal Sulamalar Geri Ödemesi altında bulunan ödeneğin, yarım kalan yağmurlama sulama tesislerinin tamamlanmasında kullanılmak üzere aktarımına karar verildi. Çobanlar-Kocaöz ve İhsaniye – Döğer Sulama Göletlerinin yapılacak protokol ile DSİ Genel Müdürlüğü’ne devrini uygun gören komisyon raporları kabul edildi. Evciler İlçesi Özel İdare Hizmet Binasının 3. katında bulunan 33, 34, 35, 36 ve 37 nolu bağımsız bölümlerin Evciler Belediye Başkanlığına olan tahsisinin kaldırılarak, Evciler Halk Eğitimi Merkezi olarak kullanılmak amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığına tahsisini uygun gören aynı yöndeki komisyon raporları kabul edildi. Mecclis Üyelerinin Başkanlığa sunacağı önergelerin, ilgili komisyonlara havalesiyle toplantı sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM