Selamet Derneği temsilcisi Yaşık oldu

Selamet Derneği temsilcisi Yaşık oldu

 

 

Türkiye olmak üzere pek çok ülkede faaliyetlerine aralıksız devam eden Selamet Uluslararası Yardım Derneği Afytonkarahisar İl Temsilcisi Tufan Yaşık oldu

 

Görevlendirmenin ardından bir açıklama yapan Tufan Yaşık, Afyonkarahisar’da ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesi ve gerçek yardımın gerçek kişilere ulaşması noktasında titiz bir yol izleyeceklerini belirtti.

Tufan Yaşık, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Günümüzde ihtiyaç sahiplerinin uluslararası anlamda tespiti ve giderilmesi noktasında çalışan bir yardım derneğinin Afyonkarahisar temsilcisi olmaktan son derece mutluyuz. Afyonkarahisar’da yardım konusu maalesef suiistimale son derece açık bir konu olmakla birlikte gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmakta zorluk yaşandığını görüyoruz. İnşallah bizler Selamet Derneğimizin misyonuna uygun hareket ederek bu tür belirsizliklere ilimizde elimizden geldiğince müdahil olacağız.”

TUFAN YAŞIK KİMDİR?

Tufan Yaşık 1983 yılında Afyonkarahisar’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Afyonkarahisar Merkezde, üniversite öğrenimini ise Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, endüstriyel elektrik alanında tamamladı. Hayat boyu öğrenme mottosunu kendisine ilke edinen Yaşık, ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Veteriner Sağlık ve Laborant Bölümünü okumaktadır. İş hayatında 2008-2015 arası veteriner ecza deposu mümessilliği yapmış olup Babasının vefatı sonrasında otogardaki şehirlerarası otobüs işletmeciliği yapmaktadır. Yaşık, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM