Başkan Zeybek, Ambaryolu’nda canlı anket yaptı

Başkan Zeybek, Ambaryolu’nda canlı anket yaptı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ambaryolu Kadınana Caddesi esnafı ile buluştu. Güzergâhta başlayan tek yön çalışmalarını da yerinde inceleyen Zeybek esnaf ile istişare etti

 

Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Ambaryolu Kadınana Caddesi’nde tek yön uygulaması için çalışmalara başlamıştı. Bu çalışmalar kapsamında güzergâhın alt yapısı tamamen yenilendi. Tek yön uygulamasına geçilmeden önce Mehmet Zeybek esnafla buluştu. Yapılan ve yapılacak çalışmalar istişare edildi. Zeybek’e; Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kocatepe Gazetesi Sahibi Sezer Küçükkurt, AGC Yönetim Kurulu Üyesi Odak Gazetesi Sahibi Mehmet Emin Güzbey, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ve basın mensupları eşlik etti.

ÇALIŞMALAR ESNAFIN GÖRÜŞÜ DOĞRULTUSUNDA YAPILACAK

Mehmet Zeybek,  tek tek esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek kaldırımların genişletilip genişletilmemesini isteyip istemediklerini sordu. Esnaflardan olumlu tepkiler alan Mehmet Zeybek, istişare sonucu güzergâhta kaldırımların genişletileceğini ve ardından tek yön uygulamasının başlayacağını duyurdu.

AMBARYOLUNDA KALDIRIMLAR GENİŞLETİLECEK

Bire bir esnafların görüşlerini alarak yapılacak çalışmalara yön verildiğini belirten Zeybek, “Ambaryolunda tek yön çalışmamızı başlattık. Alt yapıda olan sıkıntıları giderdik. İçme suyu hattını tamamen yeniledik. Esnaf arkadaşlarımızdan kaldırımların genişletilmesi talebi geldi. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kocatepe Gazetesi Sahibi Sezer Küçükkurt ve AGC Yönetim Kurulu Üyesi Odak Gazetesi Sahibi Mehmet Emin Güzbey ile birlikte esnafımıza bire bir sorarak, istişare ederek canlı anket yapalım dedik. 81 kişi kaldırımların genişlemesini, 12 kişi genişlememesini isterken 5 kişi de çekimser kaldı. Bu da gösteriyor ki asfalt çalışmasına girmeden önce kaldırım çalışması yapacağız. Kısa sürede kaldırımları genişletip tek yön uygulamasını başlatacağız. İhalesini hemen yapıp, ekiplerimiz gece çalışma koşuluyla esnafımız sıkıntı yaşamadan kısa sürede bitirip hizmete almayı düşünüyoruz. Tek yön uygulamamızı ilk defa Ambaryolunda başlatacağız. Şehrimize hayırlı olsun.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM