“Biz seçimin akabinde sahaya inen ekibin parçasıyız”

“Biz seçimin akabinde sahaya inen ekibin parçasıyız”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, “Biz, seçimin hemen akabinde sahaya inerek yeniden seçim varmışcasına çalışan ekibin bir parçasıyız” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, hafta sonunu ilçelerde geçirdi. Arslan, ilçelerde esnaf ve köy ziyaretleri yaptı.

İLK ZİYARET BAYAT İLÇESİNE YAPILDI

Hasan Arslan, ilk olarak Bayat İlçesi’ni ziyaret etti. Bayat İlçesi’nde doğalgaz konusunda soru yönelten vatandaşlara bu ay ilk kazmanın vurulacağı müjdesini veren Arslan, Çay İlçesi’ne geçerek burada yapılan yatırımları yerinde inceledi. Arslan, memleketi Sandıklı İlçesinde esnaf ziyareti yaptı. İlçedeki esnaf ziyaretinin ardından ilçeye bağlı Dutağaç, Bektaş, Akin ve Reşadiye köylerini ziyaret eden Arslan, köy muhtarları ve köy sakinleri ile bir araya geldi. Arslan’a ziyaretlerinde; AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kumartaşlı, ilçe başkanları ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları ve il genel meclis üyeleri eşlik etti.

ARSLAN: SANDIK GÖREVLİSİDE MİLLETVEKİLİ DE AYNIDIR

Ziyaretleri ile ilgili açıklama yapan AK Parti Milletvekili Dr. Hasan Arslan, “Bu hafta ilk olarak Bayat İlçemizi ziyaret edip pazar esnafımızla bir araya geldik. Hayırlı ve bereketli kazançlar diledik. Tabii ki Bayat’ın en elzem konusu doğalgazdır. Bu konuda vatandaşlarımızın ‘Ne zaman başlayacak?’ sorusunu yanıtladık. İnşallah Kasım ayı içerisinde ilk kazma vurulacak. Bayat Kaymakamımızı ziyaret ettik. Bayat’ın ardından Çay ilçemizi ziyaret ettik. Burada Belediye Başkanımızın vaatleri arasında yer alan yatırım ve projeleri yerinde inceledik. AK Parti’nin bütün neferleri nerede ne söz vermişse o 5 yıl süre içerisinde tamamlayarak aziz milletimizin hizmetine sunmuştur. Bundam sonra da böyle olacaktır. Daha sonra Sandıklı ilçemizi ziyaret ederek esnaflarımız da bir araya geldik. Kapı kapı bütün esnaflarımızı gezmeye ziyaret etmeye çalıştık. Esnaflarımızın talep ve önerilerini dinledik. Daha sonra da sırasıyla ilk olarak Dutağaç, Bektaş ve Akin köyülerimizi ziyaret ettik. Akin köyümüzde bulunan doğal soğutma depolarını inceledik. Son olarak da Reşadiye köyümüzde vatandaşlarımızla buluştuk. Biz seçimin hemen akabinde sahaya inerek yeniden seçim varmışçasına çalışan ekibin bir parçasıyız. Ak davanın çatısı altında bulunan bir sandık görevlisi ne ise milletvekili de aynıdır. Herkes canhıraç çalışır ve seçim günü heybelerindekileri dökerler. Bu Allah’ın izniyle hep bereketli olmuştur. İnşallah bundan sonra da öyle olacaktır.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM