AK Parti’de temayül yoklaması ertelendi

AK Parti’de temayül yoklaması ertelendi

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, aday adaylık başvuru süreci ve temayül yoklamasının ertelendiğini açıkladı. Uluçay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti

 

Ankara’da AK Parti Genel Merkezinin il başkanları için düzenlemiş olduğu Kızılcahamam kampında bulunan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, kampta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan talep ettiği önemli bir kararı kamuoyuyla paylaştı.

AK Parti Genel Merkez tarafından alınan kararı hakkında detaylı bilgiler veren Uluçay, “17 Kasım’da bitecek olan aday adayı müracaat başvuruları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a taleplerimizi iletmemiz dolayısıyla Cumhurbaşkanımızın da takdiri ile 22 Kasım 2023 saat 19.00’a ertelenmiştir. Bununla birlikte bu hafta sonu yapılacak olan temayül yoklaması da 26 Kasım 2023 Pazar günü yapılacaktır. Her dönem teşkilatlarını dinleyen ve teşkilatlarının talep ve önerilerini önemseyen Cumhurbaşkanımıza almış olduğu bu karar dolayısıyla teşkilatlarımız adına çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu vesileyle önümüzdeki süreçte yoğun bir seçim kampanyası ile aziz hemşirelerimizin karşısına vatandaşlarımızın istediği adaylarımız ile çıkacak ve yine zaferi hep birlikte kutlayacağız. Başta teşkilatlarımız olmak üzere aday adaylarımıza ve hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM