Başkan Koyuncu öğretmenleri unutmadı

Başkan Koyuncu öğretmenleri unutmadı

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Türkiye’nin fidanlarını büyük bir fedakârlıkla yetiştiren Emirdağ’daki bütün öğretmenlere isimlerine özel tasarlanan kupaları hediye etti

 

Belediyeden görevli ekipler tarafından ilçede bulunan tüm okullar ziyaret edilerek Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun selamı ve kıymetli öğretmenler için özel olarak hazırlanan hediyeleri takdim edildi.

Her mesleğin önemli olduğunu ancak her işin başının da eğitim olduğuna vurgu yapan Başkan Koyuncu, “24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle başta beni yetiştirip bugünlere gelmemi sağlayan öğretmenlerimin ellerinden öpüyorum. Ülkemizin her köşesinde, Emirdağ’ımızda görev yapan istikbâlimizin mimarı bütün öğretmenlerimize saygı, hürmet ve şükranlarımı sunuyorum. Bu mukaddes görevi yerine getirirken şehit olan, vefat eden öğretmenlerimizi minnetle anıyor, hepsine Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Öğretmenlerimize görevlerinde başarılar diliyor bütün öğretmenlerimizin gününü kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu özel günlerinde hatırlanmaktan büyük duyduklarını ifade eden öğretmenler, Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’ya teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM