Başkan Zeybek, öğretmenlerle bir araya geldi

Başkan Zeybek, öğretmenlerle bir araya geldi

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, gelecek nesillerin nitelikli bir şekilde yetişmesinde büyük emeği olan öğretmenleri, Öğretmenler Günü’nde okullarında ziyaret etti.

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri yalnız bırakmayarak okullarında ziyaret etti. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle sırasıyla Kamil Miras Anadolu Lisesi, Süleyman Demirel Fen Lisesi, Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu, Fatih Ortaokulu, Selçuklu İlköğretim Okulu’na giden Başkan Zeybek, okul müdürleri ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Öğrencilerin de ilgisiyle karşılanan Başkan Zeybek, onlarla da sohbet ederek isteklerini dinledi.

Gelecek nesillerin başarılı birey olmasında öğretmenlerin büyük payı olduğunu vurgulayan Başkan Mehmet Zeybek, “Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi eğitim emekçilerimizi, mum misali etrafı aydınlatalım derken kendilerini eriten öğretmenlerimizi yalnız bırakmayalım istedik. Onları hatırlamak Öğretmenler Gününü kutlamak için çam sakızı çoban armağanı hediyeler hazırladık. Afyonkarahisar’daki tüm öğretmenlerimize bu hediyeleri ekip arkadaşlarımız ulaştırdı. Kamil Miras Anadolu Lisesi, Süleyman Demirel Fen Lisesi, Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu, Fatih Ortaokulu, Selçuklu İlköğretim Okulu’nda öğretmen arkadaşlarımız ile bir araya geldik. Öğretmenler gününü kutladık. Başarı, sağlıklı ve huzurlu bir eğitim öğretim dönemi geçirmelerini temenni ediyorum. Öğretmenler Günü kutlu olsun.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM