Olgun: Afyon’un Sürpriz Adayını Akşener Açıklayacak

Olgun: Afyon’un Sürpriz Adayını Akşener Açıklayacak

İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, partisinin Afyonkarahisar Belediye Başkan adayının sürpriz bir isim olduğunu ve açıklamayı İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in yapacağını belirtti

 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte İscehisar İlçe yönetimi tarafından düzenlenen toplantıya katılan Milletvekili Olgun, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan bir şölenle İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de katılımıyla Afyonkarahisar Belediye Başkan adayını açıklayacaklarını ifade etti.

Toplantıda ilk olarak konuşan İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, şunları kaydetti: “Afyonkarahisar’ın geleceği için el birliğiyle çalışmaya hazırız. Yerel seçimlerin eşiğinde, güç birliği içinde çalışarak, başarıyı elde edeceğiz. Sahada kimseye alan bırakmayacağız ve inşallah seçimleri kazanacağız.” İYİ Parti Hukuk ve Siyasi İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, teşkilatların biraraya geldiği toplantıda şu ifadelere yer verdi: “Bu toplantı beni son derece memnun etti. Antalya’da gerçekleşecek olan parti toplantısıyla yerel seçim stratejilerini ele alınacağız. Yerel seçimlerde kendi adaylarımızla yarışacağız ve sdeğerli üyelerimizin desteğiyle, İYİ Belediyeciliği Afyonkarahisar’ımıza getireceğiz.”

“GENEL BAŞKAN YARDIMCILIĞI BANA DEĞİL SİZE VERİLDİ”

Milletvekili olmasının ardından verilen Genel Başkan Yardımcılığı görevinin, Afyonkarahisar parti teşkilatlarının iyi çalışması nedeniyle kendisine değil Afyonkarahisar’a verildiğini söyleyen Milletvekili Olgun. “Bir genel seçim atlattık. Seçimlerde çalışmanın ne demek olduğunu iyi bilirim, sizlerin de bunu iyi bildiğinizden eminim. Milletvekili olduktan sonra Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in tensipleriyle partimizin Başkanlık Divanında görev aldım. Genel Başkan Yardımcılığı ve Milletvekilliği görevi sadece bana değil Afyonkarahisar’a verilmiş bir görevdir. Genel Başkanımızın Afyonkarahisar teşkilatlarının uyumlu çalışmalarını takdir ettiği için bana bu Genel Başkan Yardımcılığını vermiştir. Benim de tek amacım bundan sonra sizlere hizmet etmek ve partimizi daha iyi yerlere taşımaktır.” ifadelerini kullandı.

“AĞIR BEDELLER ÖDEDİK”

Geçmişte diğer partilerle gidilen seçimlerde İYİ Parti’nin ağır bedeller ödediğini belirten Milletvekili Olgun, İYİ Parti olarak ilk defa hür ve bağımsız olarak bir seçime katılmalarının tüm Türkiye’de olduğu gibi Afyonkarahisar’da da bir heyecan yarattığını söyledi. Milletvekili Olgun, “Geçmişten aldığımız dersler var. Başka partiler ile seçime girdiğimiz için çok ağır bedeller ödedik, çok ağır ithamlarla, iftiralarla karşılaştık. Çok şükür ki bu seçimlerde Afyonkarahisar’ın 18 ilçesinde 42 beldesinde kendi adaylarımızla seçime girerek, meydanlarda olacağız. Cenabı Allah da nasip edeceğine inanıyor bu seçimlerde Afyonkarahisar’da sürpriz yapacağız. Önümüzde kısa bir süre kaldı. Biz bu işi başarırız ve başaracağız. Ben İscehisar’ın Belediye Başkanının bir İYİ Partili Başkan olmasını istiyorum. Bunu da sizinle başaracağımıza inanıyorum. Çok çalışmamız lazım, masaya kellesini koyduğu Genel Başkanımızın kellesini de o masadan almamız lazım. Hepimizin şiarı bu olması lazımdır. Bizler de Afyonkarahisar teşkilatları olarak Belediye Başkanlarımızı yanımıza alıp sizin başınızı öne eğdirmedik diyerek yanına gideceğiz. Onun için canımızla kanımızla, meydanlarda olacağız. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Kazamız mübarek olsun.” diye konuştu.

“SÜPRİZ ADAYIMIZI AKŞENER AÇIKLAYACAK”

Milletvekili Olgun, sözlerini şöyle tamamladı: “Az kaldı. Önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz bir şölenle Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, sürpriz Afyonkarahisar Belediye Başkan adayımızı bizzat kendisi açıklayacak. Hiç kimse merak etmesin bu yarışta en önde İYİ Parti olacaktır. Adayımızı açıklamamıza da az kaldı Afyonkarahisar Belediyesine İYİ Parti bayrağını dikmemize de az kaldı. Afyonkarahisar halkını iyi belediyecilik ile tanıştıracağız inşallah.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM