“Afyon’da Öğretim Yılının İlk Dönemini Başarıyla Tamamladık”

“Afyon’da Öğretim Yılının İlk Dönemini Başarıyla Tamamladık”

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, kentte 2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci dönemini başarıyla tamamladıklarını belirterek, 5 Şubat Pazartesi günü ikinci eğitim öğretim döneminin başlayacağını söyledi

 

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, yarıyıl tatili nedeniyle mesaj yayınladığı mesajda öğrencilere ve velilere önemli tavsiyelerde bulundu.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINI İÇTENLİKLE PAYLAŞIYORUM”

Miraç Sünnetci, başarılarla dolu geçtiğini belirttiği 2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci dönemi sona erdiğini belirtti. Müdür Sünnetci, “Geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum. Sevgili öğrencilerimizin bir dönem boyunca sergiledikleri performansın geri bildirimi olan karne heyecanınızı içtenlikle paylaşıyor, hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Eğitim ortamlarında kazandığınız akademik gelişim, alınan notlar, sınav sonuçları kadar duygusal gelişim, kazanılan sosyal beceriler ve sahip olunan insani değerler de son derece önemlidir. Yeter ki sizler potansiyelinizin farkında olun. Bütün çalışma, gayret ve çabalarınız başarıyı getirecek ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacaktır. Sizler başarılarınızla ay yıldızlı bayrağımızı her daim en yükseklerde dalgalandıracak, Türk’ün gücünü tüm dünyaya gösterecek olan nesilsiniz.” dedi.

“ÖĞRETMENLERİMİZ EĞİTİMİN YÜZYILINA OMUZ VERİYOR”

Yarı yıl tatili mesajında meslektaşları öğretmenlere de seslenen Müdür Sünnetci, şunları kaydetti: “Öğretmenlerimiz, gönüllere dokunarak; sadece öğrencilerinize değil bütün bir toplumu yönlendiren ‘Türkiye Yüzyılı Eğitimin Yüzyılı Olacak’ hedefimize canla başla omuz verenlersiniz. Bu uğurda ülkemizi yarınlara taşıyacak olan sevgili öğrencilerimizi hayata hazırlayan siz fedakâr öğretmenlerimize eğitime sağladığınız katkıdan dolayı teşekkür ediyor; sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmenizi diliyorum.”

“İKİNCİ DÖNEM 5 ŞUBAT PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAK”

Mesajında velilere de yer veren İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, sözlerini şöyle tamamladı: “Kıymetli velilerimiz, geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımız; bizim hayattaki en değerli varlıklarımızdır. Onların iyi bir eğitim almaları ve gelecek için sağlam adımlar atmaları hepimizin ortak hedefidir. Ayrıca evlatlarımızın akademik alanda başarılı olabilmesi kadar iyi ve duyarlı bir insan olarak yetişmesi de ortak gayemizdir. Bu duygu ve düşüncelerle; Afyonkarahisar eğitim ailesi olarak 2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci döneminin başarıyla tamamlanmasında gösterdikleri gayret ve fedakârlıkları sebebiyle eğitim çalışanlarımıza ve eğitime katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Yarınlarımızı şekillendirmeye devam etmek için 5 Şubat’ta tekrar buluşmak ümidiyle. İyi tatiller diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
MİRAÇ SÜNNETÇİ

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM