“Esnaflarımızın Talepleri Benim İçin Emirdir”

“Esnaflarımızın Talepleri Benim İçin Emirdir”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Ambaryolu Caddesi üzerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Uluçay, esnafların yerel yönetimden talep ve beklentilerini dinledi. Kendisinin esnafların ihtiyaç ve taleplerini en iyi bilen kişi olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Uluçay, “Esnaflarımızın talepleri benim için emirdir” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay 31 Mart yerel seçim propaganda çalışması kapsamında Ambaryolu’nda esnaf ziyaretleri yaptı. Ziyaretlerinde AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’a; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkan Vekili Serkan Mumyakmaz ve Kadın Koları Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik ettiler.

“ESNAFLARIMIZI HER DAİM ZİYARET EDİYORUZ”

Ambaryolu Caddesi esnafını ziyaret eden Hüseyin Ceylan Uluçay, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Esnaflarımız Afyonkarahisar’ımızın ekonomisinin kılcal damarlarıdır ve bizim için esnaflarımız çok önemlidir. Ben de bir esnaf olarak, bütün esnaflarımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini bizatihi bilen bir belediye başkan adayıyım. O yüzden onların talepleri benim için emirdir. Ben Afyonkarahisar’da sıkıntım var diyen hangi esnaf varsa belediye olarak sorununu çözmekle mükellef bir belediye başkan adayıyım. O yüzden esnaflarımızı bugün değil biz her daim ziyaret ediyoruz.”

“ORTAK PAYDAMIZ AFYONKARAHİSAR İÇİN HEP YENİ HEP İLERİ”

Uluçay, sözlerini şöyle tamamladı:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde hep yeni hep ileri diyerek ortak paydamız olan Afyonkarahisar’ımızın gelişimi için esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın da fikirleri ile elimizden gelenin fazlasını hep birlikte yapacağız inşallah. Vatandaşlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve alaka bizleri her daim mutlu ediyor. Bizlerde Allah’ın izniyle her daim onların yanlarındayız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM