Saadet’in Kızılören Adayı Anış Oldu

Saadet’in Kızılören Adayı Anış Oldu

Saadet Partisi Kızılören Belediye Başkan adayı olarak iş adamı Kadir Anış açıklandı

 

Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş yaptığı açıklamada, “Kızılören Belediye Başkan Adayımız Kadir Anış beye şimdiden başarılar diliyorum. İnşallah Kızılören ilçemiz 31 Mart’ta hak ettiği değere Saadet Belediyeciliği ile kavuşacaktır. Hayırlı olsun.” dedi.

“KIZILÖREN’İ HAK ETTİĞİ KONUMA GETİRECEĞİZ”

Saadet Partisi Kızılören Belediye Başkan adayı Kadir Anış ise yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Yerel yönetimler; halkın yaşadığı yerlerde günlük ihtiyaçlarını karşılamak, yaşantılarını kolaylaştırmak için görevlendirilen kurumlardır. Gündelik hayatın doğallığı içerisinde şehirlerimizi geleceğe hazırlayacak ve insanımıza yaşanabilir alanlar kuracak bir arayışa kapı aralamak için Kızılören’de yeni bir seçim yapmanın zamanı gelmiştir. Çünkü milletimiz, görev anlayışında, halkla bütünleşmede ve hizmet sahalarının geliştirilmesinde yeni bir vizyon beklemektedir. Kızılören’i hak ettiği konuma getireceğiz.”

“TECRÜBEMİZİN KAYNAĞI MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİDİR”

“Sorunları biz çözeceğiz. Ancak Saadet Partisi çözebilir.” diyen Başkan Adayı Anış, “Kızılören’de özellikle göçün engellenmesi amacıyla, yerel kaynaklar üretime yönlendirilerek, ilçe ve köylerde istihdamın geliştirilmesi ve refahın artırılması sağlanacaktır. Tarım arazileri, doğal ve kültürel kimlikler ve yeşil alanlar titizlikle korunacaktır. Sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşam hakkı ilkesine dayalı olarak çevreci, doğal dengeyi koruyan, iklim dostu belediyecilik anlayışı oluşturulacaktır. Yerel kalkınma desteklenerek herkesin kendi işinin sahibi olması sağlanacaktır.” dedi.

“İSRAFA VE POPÜLİZME FIRSAT VERMEYECEĞİZ”

Anış, sözlerini şöyle tamamladı:

“Kızılören İlçesinde yerel ekonomik kaynaklar değerlendirilerek gelişme sağlanacak ve ‘Yerel Ekonomik Gelişme Programı’ uygulanacaktır. Kızılören Belediyesi’ni israftan ve maliyetli popülist yaklaşımlardan kaçınan, yolsuzluğa, iltimasa ve rüşvete taviz vermeyen, üretimi, istihdamı ve verimliliği esas alan ehil kadrolarla yönetilir hale getireceğiz. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimi Saadet Belediyeciliği’ne destek olmaya davet ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
kadir anış

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM