“Sanatkârlarımızın Elleri Medeniyetin Aynasıdır”

“Sanatkârlarımızın Elleri Medeniyetin Aynasıdır”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay,  1. Küçük Sanayi Çarşısı esnaflarını ziyaret etti. Uluçay, “Sanatkârlarımızın elleri medeniyetin aynasıdır” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, 1. Küçük Sanayi Çarşısı esnaflarıyla bir araya geldi. Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Av. İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclisi Başkanı Av. Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkan Vekili Serkan Mumyakmaz ve il yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

“31 MART SEÇİMİNE KADAR YOĞUN BİR TEMPO İLE ÇALIŞACAĞIZ”

İl Genel Meclisi Başkanı Av. Burhanettin Çoban, 1. Küçük Sanayi Çarşısı esnaflarını ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Başkan Çoban, “Hava soğuk ama başkanımız sıcak, insanlarımız sıcak, esnafımız sıcak, onların sıcaklığı başkanımızın sıcaklığı bize soğuğu fazla hissettirmiyor. İnşallah 31 Mart’a kadar böyle yoğun bir tempo ile çalışacağız. 31 Mart akşamı da geçmişte olduğu gibi AK Partili belediye başkanımız Afyonkarahisar’a hizmet edecektir. Ben bu vesile ile destek veren, katkı veren, dua eden tüm Afyonkarahisarlı kardeşlerime teşekkür diyorum. Seçimlerimiz şimdiden inşallah hayırlı olsun.” dedi.

“ESNAFIMIZIN DERTLERİNİ DİNLİYOR ÇÖZÜM ÖNERİSİ ALIYORUZ”

Esnaf ziyaretinde konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkan Vekili Serkan Mumyakmaz, ziyaret sonrası şunları ifade etti: “Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte sanayide esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Sanayi esnafımızın taleplerini ve önerilerini dinliyoruz. Belediye başkan adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay ile çalışmalarımıza ziyaretlerimize devam edeceğiz.” diye konuştu.

“Sanatkârlarımızın Elleri Medeniyetin Aynasıdır”

“ESNAFIMIZ HER ZAMANKİ GİBİ AK PARTİMİZE DESTEK”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, esnaf ziyaretini değerlendirdi.

Başkan Adayı Uluçay, şunları söyledi: “Afyonkarahisar Birinci Küçük Sanayi Çarşısındayız. Buradan bir kez daha 31 Mart 2024 yerel seçimlerinin Afyonkarahisar’ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.  Önceki günde burada esnaf ziyaretimiz vardı. Sanayi Çarşımızın kalan kısmındı ziyaret ettik. Bizler sanatkârlarımızın ellerinin medeniyetin aynası olduğunun bilincindeyiz. Burada görüyoruz ki Afyonkarahisarlı esnafımız her zaman olduğu gibi şimdide AK Parti’mize ve Sayın Cumhurbaşkanımıza destek oluyorlar.  Bizlerde onların taleplerini dinliyoruz. Her zaman istişare ve esnaflarımızın bize verdiği destek ile çalışacağız. Esnaflarımıza ve hemşehrilerimize mahçup olmadan güzel bir dönem geçireceğiz. Tabi ki bu noktada tecrübelerden de faydalanacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve milletvekillerimizin destekleri ile Afyonkarahisar’da çok farklı bir beş yılı hep birlikte geçireceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM