“Kentsel Dönüşüme Özel Başkan Yardımcılığı Birimi Kuracağız”

“Kentsel Dönüşüme Özel Başkan Yardımcılığı Birimi Kuracağız”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, kentsel dönüşüm vaadinin arkasında olduğunu belirtti. Uluçay, seçimi kazanması halinde kentsel dönüşüme özel bir Belediye Başkan Yardımcılığı birimi kuracağını açıkladı

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, kentsel dönüşümün elzem olduğunu ve bir an önce bunun hayata geçirilmesi gerektiğini vurguladı. Uluçay, birilerinin buna dava açarak siyasi malzeme haline dönüştürmeye çalıştığını ve olası bir depreme de yakalanma riskinin sürecin uzaması ile daha da arttığını ifade etti.

Uluçay, şunları kaydetti:

“Bu konu çok elzem bir konudur. Biz bundan dolayı Allah nasip eder de kazanırsak belediye başkanlığı dönemimde kentsel dönüşüm ile ilgili bir başkan yardımcılığı birimi oluşturacağım ve sadece bu birimde kentsel dönüşüm konusunda çalışma yapılacak. Kişilerin hakları, talepleri, mahallelerde yapılacak çalışmalar ve bu konunun tamamını ele alacak bir birim olacak. Bu konuda da çok hassas bir çalışmayla kimse hak kaybına uğramadan memnuniyetle herkesin kazandığı bir sonuç ortaya çıkacak. İnşallah Allah nasip eder de milletimizin teveccühü ile Belediye Başkanı olursak ilk işimiz kentsel dönüşüm ile ilgili bir belediye başkan yardımcılığı birimi oluşturup bismillah diyeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM