Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afyon’a Geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afyon’a Geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin seçim mitinglerine başlıyor. Erdoğan Çarşamba günü temeli 2001’de atılan AK Parti’nin kurulduğu Afyonkarahisar’da olacak. AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, tüm Afyonkarahisarlıları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine davet ederek, “Afyonkarahisar halkı her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımızı Zafer meydanında kucaklamaya hazırdır” dedi

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimlerinin startını verdi. Erdoğan 21 Şubat saat 12:30 da Zafer meydanında AK Parti’nin kurulduğu topraklar olan Afyonkarahisar’da vatandaşlarla buluşacak.

“HEMŞEHRİLERİMİZİ BEKLİYORUZ”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Çarşamba günü Afyonkarahisar’a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizde miting yapacağını açıkladı. Uluçay, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gelişiyle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımızın mitingine katılımın her zamanki gibi yoğun olmasını bekliyoruz. Afyonkarahisar halkı 2002’den bu yana çok büyük destekler verdiği liderimizi Çarşamba günü de kucaklayacaktır. Hemşerilerimizi, Cumhurbaşkanımızı coşku ve heyecanla dinlemeye, Afyonkarahisar’a yakışır bir şekilde ağırlamaya davet ediyoruz.”

“CUMHURBAŞKANIMIZ İLİMİZE AYRI BİR ÖNEM VERİYOR”

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 31 Mart seçimleri için Afyonkarahisar olması da bizim için ayrı bir öneme sahiptir” diyen Uluçay sözlerine şöyle devam etti:

“2001 de şehrimizde kurulan AK Parti’nin, 31 Mart seçimleri için ilimizi ziyaret edecek olması, Cumhurbaşkanımızın ilimize verdiği önemi göstermektedir. İlimizde düzenlenecek olan mitingimize tüm halkımızı davet ediyoruz. Afyonkarahisar halkı her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımıza 31 Mart’ta yapılacak seçimlere de sahip çıkacaktır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM