“Kentsel Yenileme İle Afyon Güvenli Hale Gelecek”

“Kentsel Yenileme İle Afyon Güvenli Hale Gelecek”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, kentsel yenileme projeleri kapsamında Afyonkarahisar’a kazandıracağı projeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Uluçay, “Kentsel yenileme kapsamında Afyonkarahisar’ımızı daha güvenli hale getireceğiz” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, kentsel yenileme projeleri kapsamında vatandaşların uygun satış fiyatlarıyla ev sahibi olabileceğini ve uygun fiyatlarla konut kiralama imkânı bulacağını ifade etti.

“UYGUN FİYATLARLA EV KİRALANABİLECEK”

Başkan Adayı Uluçay, konu hakkında şunları kaydetti:

“Sosyal konut satış imkânı projesi kapsamında TOKİ ve belediyemiz iş birliği ile evi olmayan dar gelirli vatandaşlarımızın sadece maliyetini karşılayarak uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olmasını sağlayacağız. Sosyal konut kira imkânı projesi kapsamında ise evi olmayan dar gelirli vatandaşlarımız için belediyemize ait konutlar inşa ederek, dar gelirli ailelerimize uygun fiyatlı kiralama imkânı sunacağız.”

“ÖNCE KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİ AÇACAĞIZ”

Kentsel yenileme ile afetlere karşı güvenli bir şehir inşaa edilmesi için çalışacaklarını dile getiren Uluçay, “Kentsel yenileme kapsamında Afyonkarahisar’ımızı daha güvenli hale getireceğiz. Öncelikle kentsel yenileme bölgesinde, kentsel dönüşüm ofisimizi ivedilikle açacağız. Burada kıymetli hemşehrilerimiz kentsel dönüşümün neden yapılacağı, hangi şartla yapıldığı gibi sorularına ya da merak ettikleri her hususta gerekli cevabı alabilecekler. Kentsel yenileme projesi ile şehrimizin dokusunu güçlendirerek dirençli bir şehir oluşturacağız. Riskli yapıları dönüştürerek gelecekteki potansiyel afetlere karşı şehrimizi güvenli hale getireceğiz. Mutlu şehrimizi birlikte inşaa ederken hemşehrilerimizin güvenliğini de ön planda tutacağız. Afyonkarahisar’ımızı örnek gösterilecek bir güvenli şehir yapacağız.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM