“Engelli İstihdam Merkezi Kuracağız”

“Engelli İstihdam Merkezi Kuracağız”

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, “Engelli İstihdam Merkezi’’ projesi ile şehirde iş bulamayan engelli kalmayacağını belirtti.

Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, projelerini açıklamaya devam ediyor.

“ENGELLİLERE EN BÜYÜK DESTEĞİ BİZ VERECEĞİZ”

Engelli bireylerin insani koşullarda yaşamlarını sürdürebilmelerinin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Karataş, “Engelli vatandaşlarımız her şeyin en güzelini hak ediyor. Yaşadıkları fiziksel zorlukları kolaylaştırmak adına belediye olarak en büyük desteği bizler vereceğiz. Engelli vatandaşlarımızınhayatlarını idame ettirebilmeleri için istihdam edilmeleri önem arz etmektedir. Engelli vatandaşlarımızın genel eğitim, mesleki eğitim ve istihdam hizmetlerinin sağlanabilmesi amacıyla ‘Engelli İstihdam Merkezi’’ projesini inşallah göreve geldiğimizde hayata geçireceğiz.’’ dedi.

“HEDEFİMİZ ENGELSİZ BİR AFYONKARAHİSAR”

Engellerinden dolayı iş bulmakta zorlanan vatandaşlarımız için çok önemli bir eksikliğin giderileceğini aktaran Başkan Adayı Karataş; “İş bulma arayışlarını kolaylaştırıcı bir mecra bulamayan vatandaşlarımıza ‘Engelli İstihdam Merkezi’ aracılığı ile istihdam sağlayacağız. Bununla beraber engellileri istihdam eden her kurum ve kuruluşa teşvik edici destekler de vereceğiz. Hedefimiz engelsiz bir Afyonkarahisar.” ifadelerine yer verdi.

“ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ”

“Engelli İstihdam Merkezi” nin Afyonkarahisar için açıkladıkları önemli projelerden sadece bir tanesi olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Karataş, sözlerini şöyle tamamladı: “Bu projeyi şehrimizle sınırlı tutmuyorum. Çünkü örnek olacak ve her yerde uygulanmak istenilecek bir proje. Bu merkezi kurmak, bizim her şeyden önce insanlık vazifemiz. Her şeyden önce bizim gönlümüzün, insanlığımızın gereği. Bu proje ile engelliler içerisinde kalmayacak. Sınırlar ortadan kalkacak. Biz buna bir kere canı gönülden inanıyoruz. Engellerini yıkacak kardeşlerimize yürekten inanıyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM