Zafer’den Köksal’a Tam Destek

Zafer’den Köksal’a Tam Destek

Zafer Partisi İl Başkanı Av. Bilal Ahmet Öztürk, beraberindekilerle birlikte CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal’ı ziyaret ederek destek verdiklerini bildirdi. Öztürk, “Afyonkarahisar halkı uyandı artık. Yerel seçimler partiler üstü bir konudur, hizmet edecek kişi önemlidir.” dedi.

Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Bilal Ahmet Öztürk, son günlerde CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal’ın DEM Parti ve HÜDA-PAR ile ilgili Türkiye gündeminde yer alan açıklamaları sonrasında kendisini tebrik etmek ve destek vermek amacıyla ziyaret ettiklerini açıkladı. Öztürk, ziyaret sırasında Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın selamlarını ilettiklerini belirtti.

“TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ KİMSENİN TEKELİNDE DEĞİL”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) SKM’de gerçekleştirilen ziyaret hakkında bilgi veren Başkan Öztürk, şunları kaydetti: “AK Parti ve MHP Belediye Başkan Adayları ile Milletvekillerinin yaptığı eleştirileri görüyoruz. Türk Milliyetçiliği kimsenin tekelinde değildir. Eleştiren milletvekili ve adaylara çağrım: Buyurun siz de ‘Belediye Başkanı seçilirsem DEM Parti ve HÜDA-PAR kapıdan giremez.’ deyin. Ama eminim diyemezsiniz. Çünkü ağababalarınızdan izin almanız gerekir. Önceki yerel seçimde Kudüs davası söylemiyle oy istediniz, genel seçimde bu seçimin hak ile batılın mücadelesi olduğunu söylediniz, şimdi ise Gazze’deki kardeşlerimiz için diye propaganda yapıp oy istiyorsunuz. Dini değerlerimizi siyasete alet etmekten bıkmadınız. Lafa gelince ‘İnşaallah, Maşallah, Elhamdülillah’, icraatlara bakınca Afyon’da sağır sultan bile duydu kimlerin ne hak yediğini, kimlerin oğlu, akrabası nasıl nemalandı.” dedi.

“AFYON’DAKİ İSRAFI ANLATMAYA KELİMELER YETMİYOR”

“Afyon’da kameralarınızı kapatın, dost meclisinde sorun, alacağınız cevaplar hep aynı.” diyen Başkan Öztürk, sözlerini şöyle tamamladı: “Müslümanlıkta israfın yeri yoktur. Ama ne hikmetse Afyon’daki israfı anlatmaya kelimeler yetmiyor. İhale yapılıyor, yüklenici firma tutarı beğenmeyip iptal edip yeni tutarla bir daha aynı ihaleyi alıyor. Teleferik diye milyonlar harcanıyor ama ihalede hata çıkıyor. Daha elzem ihtiyaçlar varken kaldırımlar sökülüp yenileniyor. Bisiklet yolunu söylemeye gerek bile yok. Afjet konusuna girersek çıkamayız. Uydukent bölgesine verilen yüksek kat imar izinlerini açıklayın desek ne cevap verirler kim bilir.  Şimdi bu ve bunun gibi birçok problem varken topyekûn saldıran bir iktidar kanadı görüyoruz. Afyonkarahisar halkı uyandı artık. Yerel seçimler partiler üstü bir konudur, hizmet edecek kişi önemlidir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM