Başkan Aynacı, İlk Ziyaretini OSB’ye Yaptı

Başkan Aynacı, İlk Ziyaretini OSB’ye Yaptı

31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından mazbatasını alan Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, ilk ziyaretini Bolvadin Organize Sanayi Bölgesine gerçekleştirdi

 

Seçim kampanyasını işsizlik sorununun çözümü ve istihdam üzerine kuran Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, iş insanlarının alt yapı ile ilgili gelen talepleri yerinde bizzat değerlendirdi.

Bolvadin Belediye Başkanı Derviş Aynacı, mazbatasını alır almaz ilk olarak Bolvadin Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek, yatırımcıların alt yapı ile ilgili yaşadığı sıkıntıların yerinde çözümü için incelemelerde bulundu. OSB’ye giden yol üzerinde incelemelerde bulunan Başkan Aynacı, alt yapıda yaşanan sıkıntıları çözmek için belediye personellerine gerekli talimatları verdi. Başkan Aynacı, “Seçim kampanyası sürecinde OSB’mizde bulunan iş adamlarımız Bolvadin OSB yolu ile ilgili yaşadıkları sıkıntıları bizlere dile getirmişlerdi. Bugünde iş adamlarımızı tekrar ziyaret ederek, yol ile ilgili altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmak için gerekli çalışmaları başlattık. Gençlerimize istihdam oluşturma yolunda Organize Sanayimizin bozuk yollarının tamiratı ve kapağı olmayan logarların temizliğini başlatıp kapakların siparişini verdik. Alt yapıyı kullanılır hale getirip hızlıca fabrikalarımızın kurulumunu sağlayacağız. Biz memleketin hizmetkârıyız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM