“Bu Şehrin Yüzünü Birlikte Ağartacağız”

“Bu Şehrin Yüzünü Birlikte Ağartacağız”

Belediye çalışanlarına düzenlen bayramlaşma töreninde konuşan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Av. Burcu Köksal, “Bu şehrin yüzünü birlikte ağartacağız.” dedi.

Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde süren bayramlaşma geleneği Ramazan Bayramının ilk mesai gününde Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Av. Burcu Köksal, Başkan Yardımcıları Erkan Uysal, Ömer Yıldız ve Benol Kaplan ile birlikte mesai arkadaşları ile bir araya gelerek, bayramlarını kutladı. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Av. Burcu Köksal, Belediye çalışanları ile bayramlaştı.

 “HER TÜRLÜ SIKINTIDA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ”

Afyonkarahisar Belediyesi ailesinin bayramını kutlayan Başkan Köksal, şöyle konuştu: “Herkesin geçmiş Ramazan Bayramını kutluyorum. Sevdikleriniz ile birlikte sağlıkla, mutlulukla, huzur dolu nice bayramlar geçirmenizi diliyorum. Yeni bir süreç, yeni bir işleyiş, yeni bir yönetimdir. Bu noktada oluşabilecek her türlü sıkıntıda müdürlerimiz, belediye başkan yardımcılarımız ve bana ulaşabilirsiniz. Oturup birlikte sorunları yerinde tespit edip birlikte çözüme kavuşturacağımıza inanıyorum.”

“BU ŞEHRİN YÜZÜNÜ BİRLİKTE AĞARTACAĞIZ”

Afyonkarahisar için her şey çok güzel olacak diyen Başkanımız Burcu Köksal sözlerine şöyle devam etti, “Herkesin herkesten öğreneceği bir şey olduğuna inanan bir insanım. İşleyişle, hizmetlerle, belediye ve şehrimizle ilgili projeleri önerileri olan herkesin fikirlerine açığım. Bu noktada güzel şeyler üretileceğine inanıyorum. Sizler çalışma arkadaşlarımızsınız. Bu şehrin yüzünü birlikte ağartacağız. Birlikte çalışıp birlikte mücadele edeceğiz. Çalışmayı seven bir insanım. Çalışan insanlarla, idealist insanlarla, siyasi görüşü ne olursa olsun şehrimize hizmet etmek isteyen insanlarla mücadele edeceğimi, birlikte çalışacağımı söyledim. Sizlere inanıyorum, güveniyorum. Allah hiç birimizi mahcup etmesin. Güzel günler inşallah yakın. Afyonkarahisar için her şey çok güzel olacak. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.  Allah yardımcınız olsun. Tekrar iyi bayramlar, iyi çalışmalar.” Başkan Köksal, konuşmasının ardından tek tek personelinin bayramını kutladı.

BAŞKAN KÖKSAL, ÇALIŞANLARLA BİRLİKTE YEMEK YEDİ

Belediye Başkanı Burcu Köksal bayramlaşma programı sonrasında personel yemekhanesinde belediye çalışanları ile buluşarak, onlarla aynı masada yemek yedi. Mesai arkadaşlarıyla sohbet ederek öğle yemeği yiyen Başkanımız, gösterişten uzak samimi ve dürüst bir yönetim anlayışı düsturu ile Afyonkarahisar’a hizmet edileceğini ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Afyon Burcu Köksal

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM