AK Parti’den 18 ilçede eş zamanlı üye ziyareti

AK Parti’den 18 ilçede eş zamanlı üye ziyareti

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile Merkez İlçe Başkanı SMMM Ziya Coşkun Karadeniz, teşkilat mensuplarıyla birlikte hafta sonu üye ziyareti gerçekleştirdiler

 

Yaklaşık 100 bin üyesi olan AK Parti Afyonkarahisar teşkilatları, 18 ilçede üye ziyaretlerine çıktı. Bütün üyeleri kapı kapı gezen heyet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti. AK Parti üyelerinin talep ve önerilerini de dinleyen heyet, ziyaret edilen her üye ile ayrı ayrı ilgilendi. İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de çok sayıda vatandaşı üye yaparak AK Parti ailesine dahil etti.
“AFYONKARAHİSAR’DA YAKLAŞIK 100 BİN AK PARTİ ÜYESİ VAR”
AK Parti Afyonkarahisar teşkilatı pazar günü saha çalışması yaptı. Yaklaşık 100 bin AK Parti üyesinin olduğu Afyonkarahisar’da 18 ilçede üye ziyaretlerine çıkan AK Parti teşkilatları, kapı kapı gezerek vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti. Merkez dahil 18 ilçede başlayan üye ziyaretlerine İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, ana kademe, Kadın ve Gençlik Kolları, Merkez ilçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve Merkez İlçe Yönetimi de dahil oldu.
“AFYONKARAHİSAR’DA 100 BİN ÜYEYİ ZİYARET EDECEĞİZ”
Her geçen gün büyüyen üye sayısıyla 2023 hedeflerine hızla ilerleyen AK Parti’nin Afyonkarahisar teşkilatlarının sahayı boş bırakmadığını kaydeden AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Bugün Afyonkarahisar’da ve tüm Türkiye’de 11 milyon üyemizi ziyaret çalışmalarını başlatıyoruz. Şu anda Burmalı Mahallesi’nde üye ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Ana kadememiz, Merkez İlçemiz, mahalle başkanlarımız, Kadın Kolları mahalle başkanlarımız var Gençlik Kollarımızın Mahalle başkanları var, velhasıl tüm teşkilatlarımız ile birlikte üye çalışması yapıyoruz. İnşallah Kasım ayı sonuna kadar Türkiye genelinde 11 milyon üye Afyonkarahisar genelinde de yaklaşık 100 bin üyeyi ziyaret edip onların gönüllerini almak, onların fikirlerini almak ve onlarla istişare halinde 2023 yılında devam etmek istiyoruz. Rabbim inşallah tüm teşkilatlarımıza ilçelerimizde de bulunan tüm teşkilatlarımıza güç kuvvet versin. 2023 yolunda da inşallah ayağımıza taş değirmeden seçimi kazanarak Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden o makama oturtmayı nasip etsin diyorum. Çalışanlarından Allah razı olsun hepsinin ayaklarına sağlık.” dedi.

 

KARADENİZ: SAHADA BEREKET VAR
Merkez İlçe Başkanı SMM Ziya Coşkun Karadeniz ise, “Bugün Afyonkarahisar’ımızın güzel mahallelerinden Burmalı Mahallesi’ndeyiz. İl Başkanımızın önderliğinde teşkilat olarak, Kadın Gençlik kollarımız, ana kadememiz ve Merkezi İlçe yönetimimiz olarak Burmalı Mahallesi’nde çalışıyoruz. Hem üyelerimizi ziyaret ediyor, hem de yeni üyeleri kazandırıyoruz. Birbirimize kenetlenerek sahaya indik. Sahadayız, sahada olmak güzel. Sahada bereket var diyoruz. 2023 yılında da tüm vatandaşlarımızı inşallah aramızda görmek istiyoruz.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM