Başkan Zeybek muhtarları dinledi

Başkan Zeybek muhtarları dinledi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarların mahalleleri hakkında talep ve şikâyetlerini dinleyen Zeybek, “Afyonkarahisar için el birliği ile çalışarak en iyi hizmeti vermek ortak gayemiz” dedi

 

2022 yılının son muhtarlar değerlendirme toplantısı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in idaresinde Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner, Benol Kaplan, Barış Dal, birim müdürleri ve 58 muhtarın katılımı ile yapıldı.
Yeni yılın hayırlar getirmesini temenni ederek sözlerine başlayan Başkan Zeybek, “Acısı ile tatlısı ile 2022 yılının son günleri. Cenab-ı Hak yeni miladı yılını hakkımızda hayırlı kılsın. Sağlıklı, sıkıntılardan uzak çocuğumuzla çoluğumuzla mutlu geçireceğimiz bir yıl nasip etsin. Acı keder göstermesin. Birliğimiz beraberliğimiz, kardeşliğimiz, arkadaşlığımız daim olsun. İnsanız hata yapmış, kalp kırmış olabiliriz. Kalbinizi kırdıysak hakkınızı helal edin. Helalleşmek en güzel hadise. Sizlerin aracılığı ile mahallelerinizdeki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya gayret gösteriyoruz. İmkânlarımız nispetinde her gelen talebe cevap vermeye gayret gösteriyoruz. Gönül ister ki bütçemiz daha fazla olsun iki katı yardım yapalım. Gerçek ihtiyaç sahiplerini bulmaya gayret ediyoruz. Önemli olan bu tür insanları tespit edip yanlarında durabilmek. Allah sizlere de bizlere de hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. 2022 yılının son muhtarlar toplantısında taleplerinizi alıp hasbihal ederek 2023 yılının planlamasını da bu doğrultuda yapalım istedik. Katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cenab-ı hak ülkemizi her türlü felekten muhafaza etsin. Dört bir tarafımız düşmanla çevrili, dünya gözünü dikmiş Türkiye’yi nasıl parçalarız derdinde. Türkiye kendi silahı, enerjisi, petrolü ile kendinden söz ettiren bir ülke konumunda. Cenab-ı Hak idarecilerimizin de yardımcısı olsun.” diye konuştu.
Başkan Zeybek, konuşmasının ardından muhtarlara tek tek söz vererek talepleri ve sorunları dinledi. Toplantıda Zeybek, kendisine aktarılan sorunların çözümleri için gerekli talimatları verirken, şehre yapılacak yatırımlar konusunda brifingleri paylaştı. Başkan Zeybek, yeni hizmetlerin 2023 yılı yatırım programına alındığı ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM