Zeybek AK Partililere yapılan hizmetleri anlattı

Zeybek AK Partililere yapılan hizmetleri anlattı

AK Parti Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulu ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, şimdiye kadar seçim döneminde vaat ettiği 37 projeden 30’unu hayata geçirdiğini söyledi

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. İlk olarak İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay başkanlığındaki Kadın, Gençlik Kolları, Merkez İlçe Teşkilatlarının da hazır bulunduğu yönetim kurulu toplantısına katılan Başkan Zeybek, teşkilatın sorularını yanıtladı. Zeybek, toplantının son bölümünde ise Belediyenin 3 yıl 9 aylık özetini AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ile paylaştı.
“AFYONKARAHİSAR’I GELECEĞE HAZIRLIYORUZ”
Şimdiye kadar seçim döneminde vaat edilen 37 projeden 30’unun hayata geçtiğini aktaran Başkan Zeybek, Afyonkarahisar için çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Yapımı tamamlanan, devam eden ve yapılması planlanan projelerin yer aldığı sunumu değerlendiren Başkan Zeybek, “Göreve geldiğimizden bu güne kadar tamamladığımız projelerin yanı sıra devam eden ve yapılması planlanan projelerimizi Afyonkarahisar’ın geleceğini inşa etmek adına ekibimizle birlikte hazırladık. Bu toplantımızda da beraber yol yürüdüğümüz siz değerli yönetim kurulu üyelerimiz ile paylaşıyoruz. Projelerimizin her biri için ince eleyip sık dokuyarak titiz bir çalışma yürütüyoruz. Şehrin çehresini değiştirirken sizler de emek harcayıp bizlere destek oluyorsunuz. Şimdiye kadar verdiğiniz ve bundan sonra vereceğiniz destekler için çok teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içinde durmadan, dinlenmeden milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM